Uncategorized

Вінілова плівка на авто

13.01.2015

Вінілова плівка на авто

Додано 4 Грудень, 2011

Вінілова плівка на авто

Кожен власник авто хоче, що б його авто відрізнялося від інших. Автовласники домагаються такої мети різними способами. Деякі вдаються до дефлектора вікон і капота, інші більш дорогого технічного апгрейду, що б не поступатися в швидкості іншим автомобілям. Третім — подавай що-небудь екзотичне, для таких людей існує спеціальний спосіб обклеювання вашого «залізного коня» вінілової плівкою. Елемент такого типу тюнінгу має дуже багато позитивних характеристик.

У першу чергу автомобіль, який покритий вінілової плівкою виглядає дуже вишукано. Так само вінілова плівка має дуже хороші захисні властивості, захищаючи машину від впливів зовнішнього середовища. Власники авто з вінілової обклейкой можуть спокійно забути про відколах і микроцарапинах. Також, важливим чинником великої популярності плівок такого типу — це дуже великий діапазон кольорів. Вінілові плівки можуть бути глянцевими, матовими і т. д. Фізичні властивості вінілової плівки цілком дозволяють наносити на них аерографічні малюнки, що більш вигідніше простий аерографії.

Тепер про вибір виробника рекомендується використовувати послуги дуже відомих брендів. Найпопулярніші марки вінілових плівок це «ORACAL», «KPMF» і «ЗМ». Замовивши продукцію однієї з цих фірм, ви можете бути на 100% впевнені в високо якісності вінілу. Вінілова плівка підрозділяється на два типу: жорстку каландрированную і пластичну литу. Пластична лита більш популярна, оскільки вона ідеально повторює всі контури і вигини автомобіля. Вініл клеїться двома способами — мокрим і сухим. Перший спосіб схожий на тонування стекол, цей спосіб є найпростішим для виконання, його може виконати будь-майстер. Сухий же спосіб склеювання застосовується виключно професіоналами у своїй справі. При сухому способі клеєння клеючий склад сохне приблизно добу. Цей спосіб вигідніший за часом.

Давайте розгляне варіанти обклеювання вашого авто вінілової плівкою. Обклеювання автомобілів вінілової плівкою підійде тим, хто хоче змінити колір свого авто. Причому зробити це хоче порівняно швидко і дешево, порівняно з простою фарбуванням. Різноманітність забарвлень дуже вражає, ви можете перетворити своє авто в золотий злиток або рептилію. Фанати тюнінгу з агресивним стилем найімовірніше, віддадуть перевагу обклеювання плівкою з попередньо нанесеним на неї повнокольоровим малюнком. Такий малюнок буде виглядати більш якісним, ніж свій аналог — аерографія, а коштувати дешевше. Все це виконується завдяки фотомонтажу друку і використання на широкоформатному принтері. Крім усього іншого, можна обклеювати ваш улюблений автомобіль захисною плівкою. По назві цієї плівки зрозуміло, що мета такого різновиду плівки — захист лакофарбового покриття вашої машини. Цей спосіб застосовується великими фірмами по виробництву автомобілів. Така плівка клеїться до передньої частини кузова. У зв’язку з популярністю такого вінілу, на ринку з’явилося багато його аналогів, які можна купити за більш доступною ціною.

Короткий зміст статті: Кожен власник авто хоче, що б його авто відрізнялося від інших. Автовласники домагаються такої мети різними способами. вінілова плівка на авто вініл на авто

Джерело: Вінілова плівка на авто

Замовити: вініл на авто.

Також ви можете прочитати