Uncategorized

Тонування фар плівкою, лаком. Тонування фар у Москві

11.12.2014

Тонування фар

Тонування фар плівкою, лаком. Тонування фар у Москві

На сьогоднішній день все більшої популярності сягає один з видів зовнішнього тюнінгу автомобілів — тонування стекол передніх і задніх фар. Тонування фар підкреслить стильний та вишуканий образ Вашого автомобіля. Тонування фар — являє собою затемнення стекол в будь-який колір, який подобається саме Вам. Власникам автомобілів чорного кольору і різних темних відтінків достатньо всього лише затемнити фари. Власники автомобілів інших забарвлень можуть замовити собі тонування фар в тон кузова.

Існують різні технології тонування фар:

  • Тонування плівкою;
  • Тонування лаком.

Кожен метод має свої переваги і недоліки.

Тонування плівкою

При тонування фар плівкою, всередині і зовні фари наклеюють спеціальну тонувальну плівку. При такому способі тонування колір поверхні фар стає однорідним, плівка лягає рівномірно, з однаковою товщиною шару по всій поверхні. Світлопроникність фар трохи падає, і її значення дорівнює 85 — 90% від початкового. Головною перевагою тонувальної плівки є те, що вона легко видаляється. Але в теж час, якою б якісною не була плівка, вона все одно не довговічна. Тонувальна плівка захищає поверхню фар від різних тріщин і подряпин. Вінілову плівку Ви можете зняти або замінити в будь-який момент, що є неможливим при тонуванні лаком.

Тонування лаком

Тонування фар лаком є більш трудомістким процесом, який крім розпилення фарби, передбачає ще інші супутні технологічні операції, такі як: підготовка до фарбування, полірування після тонування лаком. Тонування фар лаком — це нанесення рівних шарів фарби на скло фар Вашого «залізного друга». Тонування фар лаком надійніше, але й коштує дорожче. До складу лаку входять різні пігменти, стабілізатори і пластифікатори. Така складна структура дозволяє лаку лягати рівномірно і зберігати максимальну прозорість фар Вашого автомобіля.

Сам процес тонування фарбою може бути проведено у декілька етапів, в залежності від того наскільки інтенсивний колір Ви хочете отримати. З часом, залежно від якості, шар тонування буде вигоряти на сонці і змиватися під час миття під тиском. Фари, тоноване лаком, потрібно буде постійно підфарбовувати. Головним мінусом даної тонування є те, що змивати фарбу необхідно розчинником або ацетоном, що в свою чергу вважається практично нереальним без псування самої тонованою фари.

Важливо! Пам’ятайте, повна тонування передніх фар Вашого автомобіля тягне за собою погіршення подачі світла на дорогу, тим самим перешкоджаючи нормальному освітлення дороги в нічний час. Наші майстри рекомендують частково тонувати фари, залишаючи невеликі просвіти у вигляді лінз оптики. Таке тонування фар дозволить Вам виділити свій автомобіль серед більшої кількості машин і убезпечити учасників дорожнього руху.

Короткий зміст статті: тонування фар плівкою, лаком. Професійне тонування фар у Москві в автоцентрі Захід. тонування фар тонування фар

Джерело: Тонування фар плівкою, лаком. Тонування фар у Москві

Замовити: тонування фар.

Також ви можете прочитати