Матова плівка для авто: ціна, купити

05.03.2015

Матова плівка для авто

Чорні матові авто з точки зору кожного авто маляра — це буденно, а нам, рядовим автолюбителям, порядком набридли блискучі стандартні кольори машин. Нехай навіть дорога машина і ексклюзивна — але на дорозі поруч з в потоці машин в день можна зустріти десятки і сотні машин з таким кольором. І ось на дорогах з’явилися матові машини.Матова фарбування авто надасть незвичайний, неповторний стиль вашого чотириколісного друга.

Зараз не для кого не секрет, що існує матова автопленка для обклеювання авто, мото техніки. Матовою плівкою можна обгорнути як весь автомобіль цілком, так і частково (наприклад — капот, дах, багажник). Обклеювання (обгортання) автомобіля плівку називається car wrapping .

Ще вчора на ринку авто вінілу в Україні були доступні тільки чорний ібіла матові плівки для авто. Але сьогодні є можливість вибрати практично будь-який колір плівки для автомобіля або іншої техніки. Приємно тішать яскраві, неповторні кольори матового автовинила. Це помаранчева. червона. жовта. синій. зелений і навітьрожева матова плівка для авто. Всі ці матові плівки доступні і продаються в Україні та Росії, і Ви можете вибрати: матова плівка для авто купити або дізнатися ціну в будь-який момент! Ціна матової плівки на авто не чорного і білого кольору трохи дорожче ніж стандартний чорний або білий мат, але тим не менш кольорові матові автоплівки доступні кожному власнику авто, ціна у них в рази дешевше фарбування і як ніяк — це ексклюзив, а за ексклюзив, як відомо, потрібно платити! Про ціну, вибір, і те, де купити матову плівку для авто ми напишемо в наступній статті.

Матова плівка для авто: ціна, купититойота оклееная синьою матовою плівкою

Яскравий синій матовий колір авто. Toyota Camry.

У будь-якому випадку вінілова матова плівка для авто набагато дешевше ніж матові автоемалі. Обклеювання авто матовою плівкою обійдеться в рази дешевше ніж фарбування авто матовою автоэмалью. До того ж фарбування авто в матовий колір це понад завдання для малярів. Варто врахувати, що матові автомобільні фарби у всіх виробників відрізняються. А в житті всяке буває, і не дай Бог, вдарити машину забарвлений матовою авто фарбою. У цьому випадку підібрати потрібного виробника авто емалі для перефарбовування частини авто звичайно можна, але потрапити в колір практично не можливо. Тут безперечна перевага отримують матові плівки. Вони не вицвітають на сонці з часом, і в такій ситуації завжди можна купити матову плівку для авто того ж виробника, яким користувалися оклейщики при обклеювання вашої машини. Відразу відпадає необхідність перефарбовувати всю машину що б колір був однаковий. А це, погодьтеся, не малі гроші!

Так само безсумнівним плюсом обклеювання авто матовою плівкою є те, що процес повної обклеювання проходить досить швидко (від 2-10 днів), і не маловажний фактор — плівка не залишає жодних слідів на рідному лакофарбовому покритті, більш того вона служить захисним ламінуючою покриттям для кузова авто.

Зваживши все вищесказане можна прийти до висновку, що даний продукт — це справді незвичайний і унікальний спосіб не тільки подбати про своє чотирьох колісному друга, скоротивши при цьому зайві витрати на догляд і обслуговування, але і виділити своє авто, зробити його ексклюзивних і унікальних !

З ув. Арсен Маилян (25 липня 2011р.)

Короткий зміст статті: матова плівка

Джерело: Матова плівка для авто: ціна, купити

Замовити: матова плівка.

Також ви можете прочитати