Броньована плівка на вікна купити за вигідною ціною

04.12.2014

Броньовані плівки

Решітки на вікнах для безпеки — вчорашній день. Броньовані плівки на вікнах здатні також ефективно запобігати несанкціонованому вторгненню в будь-яке приміщення. Броньовану плівку можна придбати і встановити, виходячи з особливостей приміщення і умов його експлуатації. Основні функції захисної плівки:

600 мікрон (24 міл)

Використовувати броньовані плівки особливо доцільно на вікна, розташовані на перших-других поверхах. Кинутий камінь або пляшка не зможуть повністю розбити скло. За розмірами утворюється отвір не перевищує розмірів знаряддя удару, так що зловмисник не зможе швидко пробратися в приміщення без залучення уваги оточуючих. Ушкоджене скло не випаде з рами, що повністю виключає можливість отримання травм.

Броньована плівка на вікна підвищує вогнестійкість скла і не дає йому тріскатися. Якісні плівки можуть тривалий час (до 45 хвилин) стримувати поширення пожежі, закриваючи надходження кисню в приміщення. Вони не горять, а тільки оплавляються. Традиційні решітки заважають пожежогасіння на відміну від броньованих плівок на вікнах.

Броньована плівка: переваги

Унікальні властивості ударостійких і вогнестійких плівок обумовлені їх багатошаровістю. Кожен шар складається з дуже тонкого, але міцного полімеру. Завдяки високоефективному клею, з’єднання відбувається на молекулярному рівні. В результаті плівка зі склом настільки міцно з’єднуються, що утворюють практично монолітну конструкцію. Установка плівки повинна проводитися в суворій відповідності з технологіями, і без участі професійного установника неможлива. При цьому характеристики плівок повинні відповідати технічним вимогам. Товщина полімерного покриття визначає його захисні властивості.

Броньовані плівки можна самостійно купити і встановити самостійно, але добитися хорошої якості в цьому випадку нереально.

Плівки товщиною від 100 до 200мкм забезпечують надійний захист від осколків. Віконне скло з таким покриттям при сильному пошкодженні не випадає з рами. Плівка товщиною 300мкм вважається охоронної і надійно захищає від так званої ривковой крадіжки.

Броньовані плівки для вікон функціональні і здатні перетворити самий сумний фасад. Вони надійні і довговічні. Броньовані плівки популярні і доступна ціна.

При виборі захисної плівки необхідно поставити завдання, яку функцію має здійснювати захисна тонування.

Якщо Вам необхідна тонування вітрини магазину, підійде плівка 112 mkm або 224 mkm, у разі якщо скло розіб’ється, плівка не допустить розсипання осколків. Основне застосування зміцнюючих плівок обклеювання вітрин магазинів, обклеювання бутиків, монтаж плівки на стекла там де велика прохідність людей. Клас захисту скла, А1, А2, А3 застосовується для захисту скла в банках, страхових компаніях, обклеювання вікон бронюючої плівкою в котеджах.

Бронювання вікон застосовується для того, що б затримати зловмисника, адже на розбиття скла броньованого плівкою і проникнення в приміщення займе не мало часу, і чим вище клас захисту, тим складніше розбити скло.

Існує багато виробників захисних плівок, як правило, всі виробники мають однаковий ассоритимент, що розрізняються відтінком або терміну.

Відміну захисних плівок Safety по товщині:

  • зміцнююча плівка safety 112 mkm (мікрон) застосовується для тонування вітрин магазинів, захищає скло від розсипання, діє сертифікат К4;
  • захисна плівка 200 mkm, так само застосовується для зміцнення скла, діє сертифікат К4(РА1);
  • бронирующая плівка 300 mkm по класу захисту А1, застосовується для бронювання вуличних вітрин — бронирующая тонування класу захисту А2 обклеювання скла плівкою в два шари 300 mkm 112 mkm, бронювання вітрин банків, бронювання скла котеджів, перших і підвальних поверхів будівель;
  • захисна тонування по класу захисту А3, установка даної плівки так само в два шари 300 mkm 300 mkm, загальна товщина покриття скла не менше 600 mkm.

Всі захисні плівки призначені для нанесення на пряме скло, скло повинно бути незбираним, без тріщин.

На нашому сійте представлені ціни на обклеювання вікон зміцнюючими і бронирующими плівками, в тому числі сертифіковані за класами захисту. На даний момент найкраща бронирующая плівка, це плівка 3M Ultra 600, маючи товщину 150 мікрон, вона захищає скло краще ніж клас захисту А-3. Клас захисту А-3, 2 шару плівки по 300 мікрон, в свою чергу плівка в 300 mkm складається з трьох шарів. А захисна плівка 3M ultra 600 складається більш ніж з 100 шаром, що збільшує її захисні функції.

Крім переважних захисних функцій 3M ultra 600 перед класом захисту А3, плівка Ultra 600 3M, не замутняет скло і зберігає чітку прозорість не спотворюючи зображення, що дуже важливо для приватного будинку або котеджу.

Вже давно не секрет, що власники приватних будинків і котеджів воліють ставити бронюють плівки замість ґрат, але тепер завдяки зміцнює плівки 3M ULTRA 600, скло обклеєне плівкою збереже свої оптичні властивості.

Є 2 мінуси цієї плівки:

1. Плівка поставляється під замовлення по 100% передоплаті

Замовити: броньована плівка.

Також ви можете прочитати