Тонування Єкатеринбург. Артоника, професійна тонування автомобілів в Єкатеринбург.

04.03.2015

Акція!

Тонування по «ГОСТУ» за центральну стійку від 2000 руб

Автоскла від 800 рублів.

послуги

  • Тонування по ГОСТУ
  • Знімна тонування
  • Заміна «вклейка» автоскла
  • Ремонт сколів на автоскла

Адреса: вул. Бебеля, 63 корпус «б»

Записуйтеся за телефонами: (343) 233-60-33, 7 902-503-42-01

У Росії — хороший автомобіль, швидше атрибут розкоші, ніж засіб пересування. Надані послуги з тонування в Єкатеринбурзі автомобілів, дуже популярні і затребувані, що підтверджує важливість успішного іміджу. Вдаючись до тонування автоскла, власники ефектно підкреслюють власний статус (при наявності хорошого автомобіля, звичайно).

Тонування в Єкатеринбурзі можна замовити в спеціалізованих компаніях, які завдяки вузькій спрямованості діяльності, проведуть нанесення тонування на автомобіль професійно. Вузька спеціалізація є важливою умовою, коли ви очікуєте саме професійних результатів роботи. Компанія «Артоника» працює уже сім років. Успішний досвід нашої роботи, якісні матеріали, використовувані в діяльності, дозволяють давати гарантію відмінних результатів.

Тонувальна плівка підбирається індивідуально для кожного автомобіля. Вибір зупиняється на самому виграшному варіанті. Ваш автомобіль набуває ефектність. Крім всього вищесказаного, тонування виступає ще і в якості захисту (ваших очей від ультрафіолету і сліпучих променів сонця, від травм — коли розбивається скло, від вигоряння оббивки в салоні, від надмірного нагрівання тощо), тим самим, виступаючи необхідною складовою комфортного сучасного автомобіля.

Надаючи послуги тонування в Єкатеринбурзі, компанія «Артоника» зробила висновок — професійно підібрана і нанесена тонування не тільки кардинально змінює вигляд автомобіля в кращу сторону, але і підвищує рівень комфорту пасажирів. В нашій компанії працюють професійні люди, які застосовують у своїй діяльності тільки якісні матеріали, тому, звертаючись до нас, ви обов’язково залишитеся задоволені результатом.

КОМПАНІЯ «АРТОНИКА» займається тонуванням автомобіля всіх марок на високому, професійному рівні. Гарантією якості наших послуг є п’ятирічний досвід роботи і використання відмінних матеріалів для тонування, наприклад, американської плівки з різними коефіцієнтами проникності- 5%, 15%, 20%, 35%.

Далеко не секрет, що якісна тонування авто сприяє підвищенню безпеки автомобіля, підтримання сприятливого мікроклімату в салоні, захищає від шкідливих випромінювань, позбавляє від сліпучого світла, додає автомобілю більш престижний вигляд, а головне, забезпечує Вашу конфіденційність. На нашому сайті Ви знайдете корисну інформацію про особливості тонування автомобіля, поради з вибору плівки для тонування стекол, дізнаєтеся, навіщо потрібна тонування авто і про переваги тонування. Ознайомитеся з ГОСТами, регулюють норми тонування автомобільного скла. Компанія «Артоника» надає повний комплекс тонувальних послуг: тонування скла автомобілів всіх марок, нанесення смужки на лобове скло, а також роботи по дотонированию, растонированию і художньої тонування. Фахівці компанії «Артоника» грамотно підберуть відтінок тонувальної плівки і оперативно виконають всі необхідні роботи по тонуванню без розбирання обшивки Вашого автомобіля.

«Артоника» — якість і надійність

Основними принципами роботи компанії «Артоника» є жорсткі вимоги, що пред’являються до кваліфікації персоналу, розумні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для тонування авто використовуються тільки сучасні матеріали та інструменти, а так само високоефективні тонувальні плівки американського виробництва. Дотримання фахівцями компанії технології тонування стекол автомобіля, дозволяє гарантувати відмінну якість виконаних робіт по тонуванню авто.

Тонування стекол автомобіля — новий вигляд вашого автомобіля

Персонал компанії завжди радий надати консультацію і допомогу у виборі найбільш підходящого та економічно вигідного для Вас варіанти тонування автомобіля. Весь процес по тонуванню автомобіля в автосервісах компанії «Артоника» зручний і займає мінімум Вашого часу — не більше 1,5 годин. Ми сподіваємося, що, відвідавши наш автосервіс компанії «Артоника», Ви зможете особисто переконатися у високій якості тонування автомобільних стекол плівками американського виробництва. Отримати більш детальну інформацію, а також будь-які інші питання, які Вас відомості по тонуванню автомобільних стекол можна за телефонами(343) 233-60-33, 7 902-503-42-01.

Короткий зміст статті: Артоника — Професійна тонування автомобілів в Єкатеринбург. Тонування Єкатеринбург, Тонування скла Єкатеринбург, Тонування автоскла, Тонування авто, Тонування скла, Тонування автомобілів Тонування автомобільного скла, Тонування машин, Тонувальна плівка, Тонування скла, Тонування штрафи, Автоскла, Автоскло, Ремонт автоскла, Заміна автоскла, Встановлення автоскла, Автоскло Єкатеринбург, Автоскло Єкатеринбург, Продаж автоскла Артоника — Професійна тонування автомобілів в Єкатеринбург. Тонування Єкатеринбург, Тонування скла Єкатеринбург, Тонування автоскла, Тонування авто, Тонування скла, Тонування автомобілів Тонування автомобільного скла, Тонування машин, Тонувальна плівка, Тонування скла, Тонування штрафи, Автоскла, Автоскло, Ремонт автоскла, Заміна автоскла, Встановлення автоскла, Автоскло Єкатеринбург, Автоскло Єкатеринбург, Продаж автоскла тонування

Джерело: Тонування Єкатеринбург. Артоника — професійна тонування автомобілів в Єкатеринбург.

Замовити: тонування.

Також ви можете прочитати