тонування

Тонування вікон

20.02.2015

Тонування вікон

Тонування вікон Один із способів захисту внутрішніх приміщень будівлі від перепадів температур, зайвої освітленості, порушення діяльності систем кондиціонування, несанкціонованого спостереження сторонніми за тим, що відбувається всередині будівлі — тонування вікон з допомогою спеціалізованої плівки.

Прозорі шибки пропускають велику кількість світла, що не завжди зручно для знаходяться в приміщенні людей. Підвищити комфортність під час роботи в офісі, створити у квартирі або будинку умови для нормальної роботи систем кондиціонування, підтримують стабільну температуру, дозволяє використання спеціальних покриттів, які обмежують світлопропускні властивості скла у віконних рамах.

тонування вікон використовуються спеціальні полімерні склади, що наносяться на скло у вигляді плівки, які мають певні властивості.

Переваги використання тонування вікон

Після нанесення на скло віконних прорізів тонуючих складів значно підвищується внутрішній комфорт в приміщеннях і зовнішня естетика будови. Ефект відбиття прямого сонячного світла дає можливість обмежити його проникнення в приміщення, а тонуючі склади і плівки не тільки поглинають або відбивають світло, але і надають склу особливу міцність. При механічному пошкодженні скла великої площі не виникає небезпеки розльоту або падіння осколків.

Тонування вікон Для торгових центрів або громадських будівель особливо цікавий ефект односторонньої прозорості скла, завдяки яким можна створювати незвичайні інтер’єри або домагатися у відвідувачів відчуття додаткової захищеності від сторонніх поглядів. Тонуванням вікон можна користуватися при організації внутрішнього простору.

Можливо створення частково прозорих внутрішніх перегородок, скляних стін із заздалегідь заданими параметрами прозорості, формування інтер’єрів з різними естетичними ефектами в залежності від напрямку світла.

Новини:

Восени очікується падіння цін на весь ассортиметнт плівки.

Головна відмінність в класифікації полягає в характеристиках

Короткий зміст статті: тонування

Джерело: Тонування вікон

Замовити: тонування.

Також ви можете прочитати