тонування

тонування вікон, матова плівка для вікон, тонування вітрин, тонування скляних перегородок, оформлення вітрин зі скла

24.11.2014

ТОНУВАННЯ СТЕКОЛ
Тонування скла в офісі або квартирі.

У сучасному світі важко обійтися без зручних і корисних речей в оточенні людини у квартирі або офісі, і тонувальні плівки не є винятком. Ми звикли, що тонувальна плівка асоціюється з автомобілем або іншим автотранспортом і мало хто звертає увагу, що плівка для тонування скла, це не тільки тонування автомобіля, але і тонування вікон в офісі, бронювання вітрин в банках і магазинах, тонування балконів і лоджій в квартирі або котеджі і це не повний перелік застосування тонувальної плівки.

Де застосовується тонувальна плівка?

Тонування будівель:

Тонування вікон (тонування балконів в квартирі або котеджі, затемнення вікон в офісі). Зазвичай використовується дзеркальна плівка, яка ефективно відбиває тепло і світло, тим самим захищаючи інтер’єри від вигорання, знижує навантаження на системи кондиціонування, зменшення відблисків на екранах моніторів і телевізорів, і що є не маловажним для керівництва компаній і завдяки підвищенню комфортності перебування у приміщенні, підвищує продуктивність праці персоналу.

Бронювання вікон. Накатка зміцнювальних і бронюють плівок на вікна перших поверхів будівель і на вуличні вітрини для захисту оточуючих та товари. Протиударна плівка призначена для захисту приміщень від проникнення.

Одностороння видимість, захищає приміщення від перегляду з боку вулиці відображаючи зображення завдяки металлизированному напилення (умова, при якому дотримується ефект односторонньої видимості — поки на вулиці світло, приміщення не проглядається, там, де більше світла, з тієї сторони буде дзеркало).

Тонування скла в торгових і розважальних центрах:

Тонування вітрин захисною плівкою, яка надає функцію армуючого скла і при його розбитті не дає розсипатися осколкам, тим самим захистивши відвідувачів закладів.

З допомогою плівки можна донести до потенційного клієнта інформацію про товар, знижки та акції. Завдяки плоттерною різання плівки і повнокольоровим фотодруку на склі вітрин можна розміщувати різну інформацію рекламного характеру.

Тонування перегородок і оформлення вікон в офісі:

Матова плівка, яка є найпопулярнішою для оформлення та дизайну скляних перегородок. Біла матова плівка для скла може клеїтися як суцільним полотном, так з неї можна нарізати смужки, нарізка хвилі з матової плівки, нестандартні варіанти оформлення перегородок.

Кольорові матові плівки, які є аналогом білої матової плівки, але мають відтінки (бронза, титан, жовтий, синій та інші), так само як звичайна матова плівка пропускає світло, але не пропускає зображення.

Матові та глянцеві плівки з яких ми виготовляємо логотипи для установки на вхідні групи в офісі або рекламну інформацію на вікна магазинів, барів і ресторанів.

Види тонувальних плівок:

Короткий зміст статті: Сонцезахисна тонування, дзеркальне тонування балкона. Енергозберігаюча плівка, дзеркальне тонування, матова тонування, тонування перегородок тонування вікон, тонування вікон в квартирі, тонування балконів, тонування лоджій, сонцезахисна тонування вікон в офісі, тонування енергозберігаючої тонування плівкою

Джерело: тонування вікон, матова плівка для вікон, тонування вітрин, тонування скляних перегородок, оформлення вітрин зі скла

Замовити: тонування.

Також ви можете прочитати