Тонування стекол автомобіля. Недорого по ГОСТу в автосервісі.

13.02.2015

Тонування

Наша компанія працює з основними виробниками тонувальних плівок. Існують види тонувань: різного затемнення, різних кольорів, дзеркальна, атермальная. За законодавством заднє скло, задні бічні стекла автомобіля можуть тонуватися по Вашому розсуду, коли лобове й передні бічні стекла повинні мати пропускну здатність понад 75%.

Ідеальним варіантом для передніх стекол є атермальная плівка, яка не затемнює і не потрапляє під заборону. Світлопроникність плівки 85%, при цьому відображає 62% тепла і має приємний відтінок.

Вартість робіт:

Лобове скло від 5500 руб.

Бічні ( два скла ) 3000 руб.

Остерігайтеся дешевих аналогів. Вони нижче якістю за багатьма характеристиками.

Знімна тонування

На ринку є різні варіанти затемнення передніх бокових стекол: знімна силіконова тонування, шторки, пластикова на каркасі, на прозорій основі. Оптимальний варіант на мою думку, з усіх перерахованих знімна тонування на прозорій основі. У нашій студії Ви можете обклеїти передні скла знімною тонуванням за новітньою технологією. На прозору основу нічого не треба наклеювати — вона вже затонована!

Це звичайна тонування, тільки клеїться на статиці і трохи товщі.

Короткий зміст статті: Замовити тонування за Гостом в Москві. Ідеальним варіантом для передніх стекол є атермальная плівка, яка не затемнює і не потрапляє під заборону. Світлопроникність плівки 85%, при цьому відображає 62% тепла і має приємний відтінок. тонування стекол тонування

Джерело: Тонування стекол автомобіля. Недорого по ГОСТу в автосервісі.

Замовити: тонування.

Також ви можете прочитати