тонування

Тонування скла автомобіля за Гостом в Москві. Професійне тонування скла автомобілів, тонування автоскла

22.02.2015

Тонування скла автомобіля за Гостом

Тонування скла автомобіля за Гостом в Москві. Професійне тонування скла автомобілів, тонування автоскла

Тонування скла автомобіля надасть презентабельний зовнішній вигляд вашого автомобіля, підкреслить її красу та індивідуальність, зробить його естетично привабливим.

Завдяки тонуванню стекол ви можете спостерігати за всім, що відбувається на вулиці, і самим при цьому залишатися непомітним для цікавих очей. Сьогодні технологія тонування автомобіля досягла нових технологічних вершин, а достаток колірної гами, рівнів світлопропускання плівки задовольнить смак навіть самого вимогливого і прискіпливого замовника. Трохи про тонування.

Переваги тонування скла автомобілів

Тоновані стекла крім естетичних, мають ще ряд переваг перед нетонированными стеклами:

  • Тонування скла автомобіля захищає очі водія від сонячних променів вдень і від світла сліпучих фар зустрічних авто вночі.
  • Тонування автоскла захищає від травмування осколками розбитого скла водія і пасажирів при аварії, так як всі осколки залишаться на плівці.
  • Захищає від цікавих очей перехожих і автомобільних злодіїв, які намагаються розгледіти речі, наявні в салоні вашого авто.
  • Створює атмосферу затишку, дозволить почувати себе більш комфортно, адже не видно обличчя людей і їх кількість в автомобілі.
  • Тонування автомобіля захищає водія і пасажирів від шкідливого ультрафіолетового впливу, від переохолодження взимку, а також зменшує нагрівання салону в спекотні дні.
  • Тонування стекол захищає інтер’єр салону від вигоряння під впливом сонячних променів.
  • Підвищення міцності скла автомобіля.
  • Захист від пошкоджень і подряпин.

Сьогодні великою популярністю користується спеціальна тонуюча плівка. яку можна легко наклеїти не демонтуючи скло з машини. Однак варто вибирати тільки якісну плівку, наприклад, виробництва США, інакше вона може не дати потрібного ефекту затемнення, а також, помутніти з часом або швидко подряпатися. У нашому центрі тонування авто коштує від 2500 рублів .

Застосовувані нами плівки відповідають ГОСТу за світлопропускання.

Бронювання стекол і фар

Бронювання скла плівкою Тонування скла автомобіля за Гостом в Москві. Професійне тонування скла автомобілів, тонування автосклає одним із способів захистити свій автомобіль від проникнення сторонніх людей через розбите скло, а також створити шумоізоляцію, тим самим забезпечуючи собі комфортну їзду. Великою перевагою є те, що броньоване скло неможливо розбити безшумно, відразу спрацює датчик удару сигналізації. Бронювання скла плівкою дозволяє зменшити ризик поранення осколками при аварії, так як осколки побитого скла не розлітаються, а залишаються висіти на плівці. Замовник може вибрати плівку для бронювання автомобіля або повністю прозору або з тонуючим ефектом.

Броньована плівка досить легко наноситься, для цього достатньо вирізати плівку потрібних розмірів, розігріти спеціальним феном і розподілити по поверхні скла. З допомогою розігріваючого фена плівка стає м’якою, що дає можливість приклеїти її на скло без утворення складок на її поверхні. Плівка для бронювання має багатошарову структуру. Найбільш затребувана плівка має від трьох до восьми шарів. Саме ця структура плівки забезпечує високу міцність і пружність. Хоча, не дивлячись на те, що бронювання скла плівкою видається простою процедурою, на перший погляд, виконання цієї роботи потребує від високого майстра і максимальної концентрації уваги фахівця.

Можливо, у вас з’явиться бажання змінити тонування скла, зробити її трохи світліше або темніше, або проявити трохи фантазії аби зробити вашу «улюбленця» вишуканим та оригінальним, тим самим зважитися на арт тонування. Для цього потрібно спочатку зняти стару плівку з вашого автомобіля.

Розтонування стекол

Тонування скла автомобіля за Гостом в Москві. Професійне тонування скла автомобілів, тонування автосклаЦе досить трудомісткий процес, який може тривати кілька годин, що вимагає певних навичок і професіоналізму.

Не варто самостійно проводити растонировку стекол за допомогою леза та різних підручних миючих засобів, інакше наслідки можуть бути сумними. Вам не вдасться повністю очистити клей на склі, також, ви можете випадково подряпати його. Найскладніше — це зняти тонування зі скла з обігрівом, так як є ризик пошкодити нитка обігріву. Щоб уникнути подібних проблем довіряйте роботу тільки професіоналам.

У нашому центрі вартість растонирования автомобіля від 1250 рублів.

Використовуйте тільки якісну плівку, також, тонування авто вимагає тільки висококваліфікованих фахівців — тоді ви зекономите гроші і нерви, як говориться в прислів’ї «скупий платить двічі».

Звертайтеся в центр тонування ЗАХІД! Ми гарантуємо, що тонування автомобіля буде проводитися висококваліфікованими фахівцями з використанням високоякісних сучасних матеріалів.

Правила експлуатації тонованих плівкою скла

Для того щоб тонування автомобіля зберегла свої властивості як можна довго, слід дотримуватися ряду правил:

При митті тонованого скла слід застосовувати тільки звичайні миючі засоби. Слід уникати каустичну і харчову соду і засоби, до складу яких входить нашатир або абразивні добавки. При цьому допустимо користуватися м’якою щіткою, тканиною, яка не залишає ворс, або губкою з гуми. Поролонові губки, ножі, леза, щітки з металевими щетинками та інші кошти використовувати не можна ні в якому разі.

Нерідкі випадки, коли на тоновані стекла щось наклеюється: транзитні номери, страховка, техогляд, різні наклейки. Робити це можна, однак, не слід застосовувати ПВА, а також силіконовий клей. Залишки клею видаляються за допомогою теплої води і звичайного миючого засобу. Розчинниками в цьому випадку користуватися категорично забороняється.

Якщо виникла ситуація, коли потрібно що-небудь намалювати на склі, тонованому плівкою, то для цих цілей слід використовувати лише маркери, заправлені водорозчинними фарбами. Не можна малювати фломастерами, пір’яними і кульковими ручками.

Звичайно ж, тут описані не всі випадки, які можуть виникнути при експлуатації тонованих стекол. В першу чергу слід виходити з міркувань здорового глузду. Плівка, з допомогою якої здійснюється тонування авто, по суті, є поліестером, наділеним підвищеною щільністю. У зв’язку з цим, якщо на ній виникли подряпини, їх можна і потрібно заполірувати. Для цих цілей можна використовувати воскові або силіконові поліролі. Якщо пошкодження більш значні, то поліролями справі не допоможеш, і застосовувати вже потрібно спеціальну пасту, якою заповнюються подряпини. Однак варто враховувати й те, що бувають випадки, коли значно простіше і дешевше зробити тонування заново, ніж відновлювати стару, пошкоджену плівку.

Наш телефон для запису на тонування стекол. (495) 664-37-32

Найбільш зручно до нас добиратися на авто з таких округів Москви: ЗАТ, ЮЗАО, СЗАТ, а також з МКАД.

В галереї можна подивитися на наші роботи з тонування автомобіля .

Короткий зміст статті: Тонування скла автомобіля по ГОСТу. Кваліфіковані фахівці та сучасні матеріали. Довічна гарантія на тонування! — Тонування автомобіля, тонування автомобіля тонування

Джерело: Тонування скла автомобіля за Гостом в Москві. Професійне тонування скла автомобілів, тонування автоскла

Замовити: тонування.

Також ви можете прочитати