тонування

Тонування авто в Оренбурзі, тонування стекол автомобіля. Ціни 2013, адреси, телефони

10.02.2015

Тонування в Оренбурзі

Тонування в Оренбурзі ціна:

Лобовоезаднее скло: від 1300 руб.

Бічні передниезадние скла: від 400 руб.

Тонування авто в Оренбурзі, тонування стекол автомобіля. Ціни 2013, адреси, телефони

Чим хороша тонування 2013

Якісно виконана тонування авто, забезпечує не тільки чудовий зовнішній вигляд автомобіля, але ще й дає водієві відчути додатковий комфорт в процесі упревления транспортним засобом. Одним з найважливіших переваг є захищеність водія від попадання прямих сонячних променів і ультрафіолетового світла в салон автомобіля. Відповідно в салоні стає прохолодно. Так-же за рахунок плівки, підвищується безпека та знижується ризик виникнення аварійних ситуацій. Адже, процесу управління більше не будуть заважати відблиски і сліпуче сонце. А якщо аварія все-таки трапилася, то передня тонування і тонування заднього скла, вбереже від розсипання стекол.

Тонування — що треба врахувати

На перший погляд, процес тонування автомобіля, здається простим. Але насправді це не так, і в цій справі, як і в будь-якому іншому є свої нюанси і так звані «підводні камені». Перед тим, як почнеться тонування стекол авто, потрібно вибрати плівку яка буде використовуватися в процесі.

наша компанія пропонує кращі плівки від виробників — Suntek, LLumar, 3M.

Якщо Ваш автомобіль раніше вже був тонований, то обов’язково потрібно зняти стару плівку зі скла, гарненько очитсить їх від старого клею і знежирити.

Тонування авто в Оренбурзі повинна здійснюватися тільки професіоналами і з наявністю необхідного обладнання для тонування. В іншому випадку, не маючи інструменту і відповідного досвіду, можна просто викинути плівку.

Короткий зміст статті: тонування в Оренбурзі, тонування скла, тонування автомобілів тонування в Оренбурзі, тонування скла, тонування автомобілів тонування

Джерело: Тонування авто в Оренбурзі — тонування стекол автомобіля | Ціни 2013, адреси, телефони

Замовити: тонування.

Також ви можете прочитати