тонування

Тонування авто, Автосервіс Авто-Про

27.02.2015

Тонування авто

Тонування авто, Автосервіс Авто-Про

Тонування стекол автомобіля дозволяє вирішити відразу кілька завдань — підвищити безпеку транспорту, його комфорт, продовжити термін життя автоскла і нарешті, надати авто додаткову привабливість.

Тонування стекол кращими американськими плівками з застосуванням передової технології дозволяє проводити роботи БЕЗ ДЕМОНТАЖУ обшивок дверей і інших деталей. Тонування якісно, швидко і не дорого.

Ми пропонуємо наступні види тонування:

  • повна — використання таких плівок, як Llumar, Suntek, ASWF
  • бронювання фар
  • растонирование, тобто зняття плівки зі скла вашої машини, якщо попередня була виконана непрофесіоналами невдало або зносилася

Даний приклад демонструє ефект цветопроницаемости при тонування вікон автомобіля різними типами тонувальної плівки:

Тонування авто, Автосервіс Авто-Про

Тонування авто

Здавалося б, немає сенсу пояснювати професійному водієві, що таке тонування авто, і що вона є не просто доданням екзотичного виду, але і необхідністю, однак має сенс бути будь-якому автолюбителю обізнаним у цьому питанні і прийняти власне рішення, виходячи з отриманих даних.

Отже, ось що дає тонування стекол авто:

    захист від скляних відблисків приладів, що не рідкість, насправді не пропускаючи сонячне світло, не пропускає також і тепло, що так актуально в жарку погоду захист від «вигорання» інтер’єру салону зменшення навантаження автомобільного кондиціонера помітно послаблює блиск сонячних променів і яскраве світло від фар зустрічного автомобіля позбавлення від ультрафіолетового випромінювання

Вартість послуг у салоні тонування залежить від обсягу виконаних робіт та використаних матеріалів. Фахівці тонування можуть затонувати як весь автомобіль, так і одне вікно.

Тонування автоскла за Гостом

Якщо Ви боїтеся штрафу, але знаєте всі плюси якісних плівок, і хочете їздити комфортно, то для Вас є тонування вікон по госту, плівковим покриттям, відповідним ГОСТу 5727-88.

Короткий зміст статті: ТОВ «Авто-Про» — автоскла в краснодарі, тонирвока в краснодарі, знімна тонування в краснодарі, антигравійний захист, антигравійна плівка, venture shield, ремонт сколів, ремонт тріщин, ремонт автоскла, ремонт сколів і тріщин, тонування будівель, тонування фасадів, бронювання будівель, бронирвоание фасадів, тонування скла будівель, послуги автоэлектика, установка сигналізацій автоскла в краснодарі, тонирвока в краснодарі, послуги автоелектрика, знімна тонування в краснодарі, антигравійний захист, антигравійна плівка, venture shield, ремонт сколів, ремонт тріщин, ремонт автоскла, ремонт сколів і тріщин, тонування будівель, тонування фасадів, бронювання будівель, бронирвоание фасадів, тонування скла будівель тонування

Джерело: Тонування авто — Автосервіс «Авто-Про»

Замовити: тонування.

Також ви можете прочитати