тонування фар плівкою

Тонування фар плівкою

06.01.2015

Тонування фар плівкою

Тонування фар плівкоюСтайлінгові рішення вінілової плівки не обмежуються обтяжкою деталей кузова і елементів салону. Тонування фар проводиться двома способами — фарбування фарбою (аерозоль) і тонування фар і ліхтарів вінілової плівкою. Природно обидва даних виду тонування в корені відрізняються один від одного, як за результатом, так і по техніці тонування.

Тонування фар плівкоюГоловним мінусом тонування фар аерозольною фарбою є нерівномірність забарвлення оптики, і неможливість після тонування фарбою повернути колишній вигляд. Тонування фар вінілової плівкою з техніки обтягування фар збігається з тонуванням стекол. Дана послуга безпечна для самої оптики. За рахунок того, що тонировчную вінілову плівку можна зняти при необхідності, ви зможете без проблем пройти технічний або транспортний огляд. Тонування фар плівкоюТонування фар плівкою дозволяє уникнути тонування заднього ходу ліхтарів.

Тонування оптики — передніх фар і ліхтарів найдоступніший спосіб зміни зовнішнього вигляду стокового оптики без втручання в електрику автомобіля.

Варто тонувати оптику?

Відповідь на це питання залежить від особистої думки кожного автолюбителя. Якщо ви давно зважилися на цей крок ми радимо вибрати саме тонування плівкою. Зміна зовнішнього вигляду багатьох автомобілів відбувається завдяки саме таким елементам стайлінгу.

Тонування фар плівкоюПереваги тонування фар плівкою

-цінова доступність послуги

-світлопропускання плівки до 90%

-безпека для оптики

-стайлінг автомобіля

-заміна альтернативної оптики

Короткий зміст статті: Тонування оптики — передніх фар і ліхтарів найдоступніший спосіб зміни зовнішнього вигляду стокового оптики без втручання в електрику автомобіля. тонування, тонування, фар, оптики, передніх, задніх плівкою, плівка, авто тонування фар плівкою

Джерело: Тонування фар плівкою

Замовити: тонування фар плівкою.

Також ви можете прочитати