тонування фар плівкою

Тонування фар: плівка або забарвлення, що вибрати ?

03.03.2015

Самостійна тонування фар автомобіля

Багато автовласників бажають додати «родзинку» в свій автомобіль, тим більше такі дрібниці котрі «кидаються в очі», по зовнішньому тюнінгу. Не будемо сперечатися про те, тонувати фари чи ні, адже кожен для себе вже зробив вибір і переконати один одного нам все одно не вийде. Тоновані фари — це як раз та сама частина тюнінгу, вони і надають машині інший вигляд. Цей спосіб самий простий і недорогий.

Але є один проблемний момент, це законність тонування, тонування передніх фар і суперечка на цю тему актуальний дотепер. Справа в тому, що деякі фари тонуються ще на заводі виробника, або продаються в магазині, і вони повністю сертифіковані і не можуть бути проблемою для водія. Однак придбання таких фар має складності. Вона повинна підійти до зовнішнього вигляду автомобіля, а підібрати підходящу, серед сторонніх виробників не так просто. Крім того ціна на них теж не така вже й маленька.

Але зневірятися не варто, цей метод вже не новинка і тонування можна зробити самому, від Вас буде потрібно тільки матеріал, бажання перетворити авто і зусилля.

Нагадуємо так що якщо поганий світло головної оптики це Ваші проблеми, то тонування задніх фар автомобіля не допускається категорично, так як ви піддаєте небезпеці інших учасників дорожнього жвижения, а так само провокуєте аварійну ситуацію, адже у сонячний день водій який їде позаду вашого автомобіля може просто не побачити стопів або повторювачів.

Існує два види тонування:

  • використання плівки;
  • тонування фар лаком.

Тонування фар лаком або фарбою

Переваги даного методу — це значно дешевше і зовні виглядає вражаюче.

Недоліки (їх набагато більше):

  • це дуже трудомістка робота, яка потребує терпіння і акуратності. Так як шар лаку повинен бути рівномірним і без вад, а зробити це досить складно;
  • перед фарбуванням доведеться зняти фари, пофарбувати і встановити на місце, на це йде багато часу;
  • якщо Вам доведеться прибрати тонування, то готуйтеся до того, що оптика вже буде не в гарному стані, так що прикиньте відразу, скільки коштує нова;
  • так само відмітьте, що світлопропускна здатність лаку менше і це може відбитися на Вашої ж безпеки;
  • і нарешті, на фарбу впливають зовнішні фактори, такі як мороз, сонце і т.п. тому фарба почне руйнуватися і Вам доведеться купувати нову оптику, так як на стару другий шар у Вас накласти не вийде.

Тонування фар плівкою

  • плівка дорожче, ніж покриття лаком;
  • процес наклеювання так само складний для тих, хто робить це вперше.

Короткий зміст статті: Тонування фар автомобіля операція хоча і не законна по суті, але все ж, якщо дотримуватися почуття норми — чому б і ні ? тонування, фар, плівка, балончик, фарба, ,Тюнінг тонування фар плівкою

Джерело: Тонування фар: плівка або забарвлення — що вибрати ?

Замовити: тонування фар плівкою.

Також ви можете прочитати