тонування фар плівкою

Тонування фар автомобіля, тонування передніх, задніх фар плівками в Москві ЮВАО, ВАО

13.02.2015

Тонування фар автомобіля

Тонування фар автомобіля, тонування передніх, задніх фар плівками в Москві ЮВАО, ВАО

Тонування фар автомобіля, тонування передніх, задніх фар плівками в Москві ЮВАО, ВАО

Одним з видів автотюнінгу є тонування фар та скла машини, що надає її зовнішності особливу вишуканість. При цьому тонування фар має ряд відмітних особливостей.

Декоративне тонування фар, в тому числі тонування передніх і задніх фар, застосовується для зміни їх кольору. Найбільш часто тонують фари здійснюється двома основними способами. Це тонування фар плівкою, а також, шляхом нанесення спеціальної фарби.

Тонування фар плівкою являє собою обклеювання скла фари як зсередини, так і зовні, спеціальної тонувальної плівкою для фар, яка може мати різні колірні відтінки. Відзначено, що тонування фар плівкою порівняно з фарбуванням дає більш високу якість, оскільки плівка відрізняється рівномірним розподілом колірного шару, що наноситься в заводських умовах, а також строго певним відсотком пропуску світлового потоку у відповідності з нормами, регламентируемыми відповідними нормативними актами. Крім того, високоякісна фірмова плівка, на відміну від фарби, що не змивається у процесі миття автомобіля під тиском. Проте тут існує і своя проблема. Справа в тому, що тонування фар плівкою часто здійснюється недалекоглядними автолюбителями за принципом «дешево і сердито» із застосуванням тонувальних плівок кустарного виробництва. Такі дешеві плівки ніяк не назвеш «сердитими» у сенсі якості. Думається, зайве говорити, що плівка від кустарів виключно недовговічна і не має необхідних функціональних властивостей. А ось про те, що такі вироби можуть стати причиною серйозних ДТП в темний час доби, сказати обов’язково треба, як і нагадати про відповідальність за їх вчинення.

На відміну від тонування плівкою, тонування фар фарбою (лаком) — більш трудомісткий процес, що передбачає, крім безпосередньо розпилення, різні супутні технологічні операції (підготовка до фарбування, полірування після фарбування і т. д.). До того ж сам процес аерозольного фарбування (напилювання фарби із спеціальних балончиків) може проводитися в кілька етапів, в залежності від того, наскільки інтенсивним повинен бути наноситься колірний шар. Фари, тоноване фарбою, необхідно час від часу підфарбовувати, оскільки фарба вигоряє на сонці і, як уже говорилося, змивається струменем води під час миття.

Тонування задніх фар застосовується для затемнення і додання декоративного вигляду скла задніх ліхтарів. Для цього тонувальна плівка також є найбільш прийнятним варіантом. Фарбування тут найчастіше застосовують тоді, коли необхідно тонувати не весь ліхтар в цілому, а окремі його частини.

Дізнатися вартість тонування автомобіля Ви можете завітавши в наш прайс-лист або зателефонувавши в наш центр тонування автоскла (Москва, ЮВАО, ВАО) (495) 514-86-85.

Короткий зміст статті: Мережа техцентрів Tonstek в Москві (ЮВАО, ВАО) пропонує швидко і якісно тонувати фари вашого авто американськими плівками. Телефонуйте (495) 514-86-85! тонування фар тонування задніх передніх плівкою тонування фар плівкою

Джерело: Тонування фар автомобіля, тонування передніх, задніх фар плівками в Москві ЮВАО, ВАО

Замовити: тонування фар плівкою.

Також ви можете прочитати