тонування фар плівкою

FAQ-часті запитання. Технології Тонування, тонування скла автомобілів, автомобільні, антигравійне, захисні плівки для тонування авто і вікон будівель, WindowFilms.ru

05.02.2015

FAQ-часті запитання

Можна затонувати автомобіль тонувальної плівкою так, щоб тонування відповідала вимогам Госту?

ГОСТ 5727-88 в своїй останній редакції регулює світлопропускання стекол автомобілів наступним чином: лобове скло повинне мати світлопропускання не менше 75%, два передніх скла — не менше 70%, всі інші скла можуть мати будь світлопропускання. Звернувшись в наші авторизовані тонувальні центри, які здійснюють тонування плівкою автомобільних стекол, ви зможете затонувати ваше авто в повній відповідності з ГОСТом і, таким чином, уникнути штрафу ДАІ.

Як доглядати за тонуванням, тобто за склом з встановленою на них тонирующей плівкою?

Особливий догляд за тонувальної плівкою не потрібно. Проте ви повинні пам’ятати, що відразу після установки плівки на авто не можна опускати скла (в залежності від погодних умов та типу плівки від 2 до 7 днів). А також необхідно утриматися від протирання вікон з боку, на яку встановлена плівка, протягом двох тижнів. В подальшому ви можете мити скла звичним для вас способом, але, не застосовуючи абразивні миючі засоби (типу порошку «Пемолюкс»).

Правда чи що металізовані плівки прочніше і менше дряпаються, ніж фарбовані?

Ні, це не так. Всі професійні тонувальні плівки, пропоновані нашою компанією (як металізовані, так і фарбовані), мають спеціальний стійкий до подряпин шар. Порівняно з фарбованими плівками металізовані мають наступні переваги: забезпечують більший захист від сонячного тепла, не вигоряє з часом і мають кращий показник прозорості.

я Можу купити і наклеїти тонувальну плівку на скло самостійно?

Звичайно, ви можете купити тонувальну плівку у наших дилерів в будь-якій кількості на відріз, починаючи від одного метра. Однак для якісної установки тонувальної плівки необхідний професійний інструмент і навик роботи. На практиці легко відрізнити непрофесійно встановлену тонувальну плівку по великій кількості певних дефектів, а саме за заломів на плівці, нерівно вирізаним краях і залишилися під плівкою бульбашок повітря і великим пылинкам. На жаль навіть незначні дефекти, практично зводять нанівець естетичне сприйняття тонованого скла.

Правда, що скло укріплене захисною плівкою можна розбити?

Це поширене, але, на жаль, хибна думка. Скло із захисною плівкою все одно рано чи пізно трісне від впливу на нього. Однак скло з плівкою буде продовжувати зберігати свої функції щодо захисту приміщення від проникнення. Віконна плівка, встановлена на скло, не дозволяє йому розлітатися на осколки і поранити людей і, крім того, навіть розбите скло не вимагає моментальної заміни, продовжуючи захищати приміщення від поганих погодних умов, шуму та інших негативних факторів.

Є така захисна плівка, щоб надати склу пуль?

Ні. Часто захисні плівки помилково називають бронирующими плівками, однак бронювання стекол плівками, тобто надання їм куленепробивної міцності можливо тільки в рамках виготовлення спеціальної багатошарової конструкції з використанням спеціальних матеріалів.

Що означають цифри в назві тонувальної плівки?

Всі тонувальні плівки мають сонцезахисної функцією (їх часто називають ще сонцезахисними плівками). Ця функція залежить від ступеня затемнення тонувальної плівки. Чим менше значення цифри в назві плівки, тим більше вона відображає сонячних променів і менше пропускає всередину салону автомобіля або приміщення будівлі. Відповідно, менше ступінь вигоряння фарб поверхонь інтер’єру.

Можна за допомогою плівки досягти односторонньої видимості (як у затонованих автомобілях)?

Ні. Завжди більш освітлене приміщення буде проглядатися з боку менш освітленого. Тому, як тільки ви в темний час доби увімкніть світло в офісі або квартирі — з вулиці все буде проглядатися. Посилити ефект односторонньої видимості можна розмістивши над вікном з боку вулиці сильні джерела світла. А уявна непроникність автомобільної тонування — це всього лише наслідок того, що в салоні автомобіля ЗАВЖДИ темніше, ніж на вулиці.

Можна видалити раніше нанесену плівку?

Так, це можливо. Однак робити це самостійно не рекомендується. Для зняття плівки використовується певна технологія, краще якщо цим займуться професійно навчені працівники.

Для чого потрібна захисна плівка для фар?

Для зменшення ймовірності розбиття фар на дорозі від каменів, а у разі, якщо все-таки будуть розбиті фари в темний час доби залишитися зі світлом, так як захисна плівка не дозволить фарі розсипатися.

Скільки часу буде потрібно для нанесення плівки на скло автомобіля?

Час залежить від моделі автомобіля і від того, скільки стекол потрібно тонувати. Якщо роботу буде виконувати кваліфікований фахівець з нанесення віконної плівки, це займе від 1,5 до 2,5 годин.

Плівка для автомобільних стекол наноситься зсередини або зовні?

Плівка завжди наноситься на внутрішню сторону автомобільного скла. З зовнішньої сторони виконується обрізка плівки і нагрівання скла для більш рівною усадки і кращого прилягання плівки.

З віконної плівкою вицвітання повністю припиниться?

Ні. Віконна плівка не може повністю зупинити процес вицвітання. В залежності від типу, віконна плівка може знизити швидкість вицвітання на 70%. Вицвітання відбувається під впливом декількох факторів — ультрафіолетових променів, сонячного тепла і видимого кольору. Віконна плівка послаблює вплив усіх цих факторів.

Короткий зміст статті: тонування фар плівкою

Джерело: FAQ-часті запитання | Технології Тонування — тонування скла автомобілів, автомобільні, антигравійне, захисні плівки для тонування авто і вікон будівель — WindowFilms.uk

Замовити: тонування фар плівкою.

Також ви можете прочитати