самоклеюча плівка

Вітражні матеріали. Свинцева стрічка. Вітражна плівка. Фацет. Бевелсы. D-C-Fix

12.02.2015

У нас є все для виготовлення плівкових вітражів!

Вітраж (плівковий вітраж (франц. vitrage, від лат. vitrum — скло) — це складальна орнаментальна або сюжетна декоративна композиція зі скла або іншого вітражний матеріал, що пропускає світло. Плівковий вітраж зробити самостійно легко! Купити матеріал для плівкового вітража Ви зможете в нашому магазині, за необхідності Ваше замовлення зможемо відправити через транспортну компанію. Щоб самостійно зробити плівковий вітраж. Вам потрібен матеріал для виготовлення плівкового вітража. вітражна самоклеюча плівка, свинцева стрічка для вітража, інструмент для вітражів, за бажанням фацетні елементи (бевелсы, фацет, деколь, марблс), УФ клей.

Вітражна плівка у вітражі використовується для прикраси інтер’єру таких як: кухонний фасад меблів, пластикові вікна, шафи-купе, дзеркало, стеля, перегородка та в багатьох інших місцях, де застосовується скло, пластик. У нас Ви зможете купити вітражну плівку. різних виробників (Німеччина, Голландія) в рулонах і придбати самоклеющуюся прозору вітражну плівку в аркушах (Англія). Самоклеюча плівка в рулонах GEKKoFIX, D — — fix призначена для внутрішнього застосування. Її використовують в дизайні інтер’єрів, оновлення меблів і для ремонту у ванній, на кухні, в дитячій; при виробництві меблів, дверей, плінтусів, декоративних профілів і панелей. У нас можна купити плівку для обробки дзеркал; для декорації вікна (це плівка СТАТИСТИЧНА статік без клейової основи-на воду); плівка самоклеюча для декору користується великим попитом.

Сьогодні витратні матеріали для вітражів: прозора самоклеюча вітражна плівка для вітражів, свинцева стрічка для вітражів, фацетні елементи (бевэлсы, фацет), деколь декор — стають все більш і більш популярними. Це пояснюється художньою цінністю робіт, в яких використовують дані витратні матеріали для вітражів, їх унікальністю і неповторністю, а також своєю доступністю. Тому купити матеріали для плівкових вітражів: вітражна плівка, стрічка свинцева, фацетні елементи (бэвилсы, фацет) і зробити самостійно плівковий вітраж може кожен бажаючий.

Тепер кожен, хто хоче прикрасити свій будинок, і зробити своїми руками вітраж, може легко це зробити і купити матеріал для плівкового вітража в нашому магазині, попередньо зателефонувавши за номером 8-916-457-31-80. Хочеться відзначити, що технологія плівкового вітража унікальна своєю доступністю, а ціна на вітражні матеріали для плівкового вітража значно знижена. Для постійних Клієнтів передбачається постійна знижка на такі вітражні матеріали: вітражна плівка самоклеюча, свинцева стрічка для вітражів, фацетні елементи (бевелсы/ бэвели, фацет).

ТОВ «ВитражМастер» займається продажем матеріалів для виготовлення плівкових вітражів, таких відомих марок як Decra Led, ElGlas, D-C-Fix, GeKKoFIX , 3М, Ритрама.

У нас можна придбати матеріал для плівкового вітража:

Вітражні матеріали. Свинцева стрічка. Вітражна плівка. Фацет. Бевелсы. D-C-Fix

Свинцева стрічка різної ширини і колірної гами. Свинцева стрічка для вітражів Decra Led самоклеюча, поставляється в котушках від 25 до 100 м

Свинцева стрічка для плівкового вітража самоклеюча подвійна — на одній основі лежить дві стрічки, легко розриваються руками. Ці розміри 2мм/50м, 3мм/50м, 3мм/100м

Свинцева стрічка для плівкового вітража-розміри 3,5 мм/25м, 4,5 мм/50 м, 6мм/50 мм, 9 мм/50 мм — одна смужка свинцева стрічка на одній підкладці. Свинцеві стрічки самоклеючі.

Вітражні матеріали. Свинцева стрічка. Вітражна плівка. Фацет. Бевелсы. D-C-Fix

Вітражна плівка Decra Glow. D-C — Fix. Вітражна плівка Decra Glow поставляється в листах розміром 660х470 мм (0,31 кв. м). Самоклеюча плівка вітражна плівка для декору в рулонах, серія плівки ЕФЕКТНА ДЕКОРАЦІЯ ВІКНА (без клейової основи, статистична плівка — статик), виробник D-C-Fix GEKKoFIX поставляється в рулонах по 15 метрів різної ширини (45см, 67.5 см, 90 см).

3М; Ритрама — прозора самоклеюча вітражна плівка для декорування скляних і дзеркальних поверхонь ширина 1.22 м. (продаж від 1 метра). Вітражна плівка для вітражів; плівка для декору приміщень є одним з основних матеріалів, з допомогою якого можна самостійно створити унікальні по красі і оригінальності плівкові вітражі та внести «родзинку» в інтер’єр. Вітражна плівка самоклеюча використовується в будь-якому інтер’єрі. Вітражна плівка прозора і непрозора допомагає створити унікальний дизайн приміщення, підкреслити його багатство і вишуканість.

Вітражні матеріали. Свинцева стрічка. Вітражна плівка. Фацет. Бевелсы. D-C-Fix

У вітражі часто використовують фацетні елементи (бевилсы/ бэвели, фацет), деколь-декор, і це служить хитромудрим прикрасою, ідея якого багатьом здалася б найбільш привабливою.

Фацетні елементи (бевелсы/ бэвели, фацет)

на прозорому склі

на текстурних склі

на склі «хамелеон»

УФ-клеї різного обсягу;

Короткий зміст статті: Свинцева стрічка для вітражів, вітражна плівка, Decra Led, фацет, матеріали для вітражів, свинцева стрічка для вітражів Свинцева стрічка для вітражів, вітражна плівка, Decra Led, фацет, матеріали для вітражів, свинцева стрічка для вітражів самоклеюча плівка для меблів

Джерело: Вітражні матеріали | свинцева Стрічка | Вітражна плівка | Фацет | Бевелсы | D-C-Fix

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати