Самоклеючі візерунки для шафи. Самоклеюча плівка

25.11.2014

Самоклеючі візерунки для шафи. Самоклеюча плівка

Самоклеючі візерунки для шафи. Самоклеюча плівка

Самоклеючі візерунки для шафи. Самоклеюча плівкаСамоклеюча плівка.

Плівка самоклеюча — це матеріал, що володіє необмеженими можливостями і масою переваг: безпека для здоров’я, широка сфера застосування, довговічність, реалізація дизайнерських фантазій і дешева ціна.

матеріал водонепроникний, тому є можливість використовувати її в приміщеннях з підвищеною вологістю. Самоклеюча плівка стійка до високих температур і витримує до 80 0С. На сьогодні є понад 500 дизайнів самоклеющейся плівки: під камінь і мармур, оксамит і велюр, під дерево, дзеркальна і вітражна. Незліченні кольори, візерунки, структури і вмілі сполучення, включаючи спеціальний асортимент бордюрної плівки, відкривають для дизайнерів необмежені можливості .

У продажу так само є самоклеючі плівки -однотонні насичених кольорів, глянцеві і матові ,з візерунками і структурами, з орнаментами, з модним металевим блиском або з безыскусным витонченістю самоклеючі плівки чисто для декоративної обробки або для якихось практичних цілей, для виділення окремих деталей оформлення або для кардинального оновлення обстановки — вони застосовуються дуже широко і використовуються скрізь.

Самоклеючі плівки під дерево мають близько 70 різних малюнків, починаючи з класичних дуба і сосни кінчаючи тропічними породами дерева.

Палітра візерункових самоклеючих плівок простягається від прозорого візерункового скла застосовуються для прикраси вікон, тиснених прозорих плівок до дитячих мотивів і фантастичних узорів і. а візерунки під мармур, під плитку і рельєфні візерунки дозволяють швидко і дешево імітувати натуральний матеріал.

Металеві або переливаються самоклеючі плівки. а також самоклеючі плівки з велюровим ефектом дуже багаті грою фарб. Мають місце також самоклеючі плівки, які завдяки особливому ущільнення, використовують для поверхонь, що піддаються сильним навантаженням.

На ринку в даний час плівка самоклеюча представлена наступними німецькими фірмами:

«D-C-FIX», «ALCOR» «FRIEDOLA».

Плівка самоклеюча випускається:

«Стандарт» одноколірні:матові і глянсові. з імітацією цінних порід деревини, імітація оброблених каменів, керамічної плитки, дитячі сюжети, вітражів, тканин, гобеленів, полотна.

«Особливе виконання» «під велюр», металік, покрита натуральною пробкою,меблева та дверна самоклеюча плівка, «шкільна дошка», для стільниць і підвіконь потовщена самоклеюча плівка .

самоклеющейся плівки випускають бордюри: рулони шириною 10,6 і5,3 см (довжиною 10 м) ,вони добре підходять для обробки будь-яких предметів і дозволяють різноманітні предмети об’єднати обстановки в єдину групу (при обрамленні картин і дзеркал, обробки шаф, оздоблення палітурок книг, різних коробок тощо).

Ремонт з самоклеющейся плівкою
Ремонтні роботи, які можна виконувати за допомогою самоклеющейся плівки :

 • дзеркальний ефект при обклеюванні коридорів і холів.
 • робновление ванної кімнати;
 • ремонт дверей;
 • оновлення кухонних меблів;
 • вікна і скла;

Інструменти необхідні для ремонту :

 • олівець або ручка;
 • лінійка або метр;
 • м’яка ганчірка;
 • ножиці;
 • ракель, фен і шпалерний клей (при обклеюванні круглих поверхонь).
 • іноді дисковий ніж;

Основа під обклеювання плівкою, що самоклеїться.

Поверхня,на яку треба приклеїтисамоклеющююся пленкоу. повинна бути гладкою, чистою, без пилу і жиру.

Для знежирення поверхні, треба протерти її водою із засобом для миття, а в особливих випадках — розчином лугу.

Ідеальною поверхнею є дошки покриті лаком і очищені від пилу.

Дошки без такого покриття грунтують поліефірним або грунтовим лакаком.

Пористыеи і шорсткі поверхні ( фанера, стружка-плита, дерево, пробку, тканина, гіпс, штукатурка, керамічна плитка, тощо) повинні бути без пилу, сухими. При потребі поверхню обробити грунтовкою.

Розтріскані. нерівні поверхні вирівнюють за допомогою шпаклівки і зашліфовують.Потім їх треба покрытьгрунтом(на основі акрилу) — це потрібно для максимальної міцності приклеювання самоклеющейся плівки .

Абразивний пил зчищають щіткою або змивають етиловим спиртом.

При наклеюванні самоклеючої плівки на скло, гладкі синтетичні матеріали ( пластмаса, лак тощо ), метал.Безпосередньо перед наклеюванням самоклеючої плівки треба поверхню злегка змочити розчином водою із засобом для миття посуду.

Нарізка самоклеючої плівки

Нарізку самоклеючої плівки полегшує сантиметрова сітка надрукована на зворотній паперової стороні плівки. При нарізуванні рівних,довгих шматків рекомендується різати ножем уздовж лінійки. Нарізати із запасом в 2-3 див.

Якщо самоклеюча плівка має візерунок, що треба підганяти, тоді потрібно розрізати по лицьовій стороні.

Самоклеюча плівка з візерунком «під плитку» нарізають по швах «плитки».

Наклейка самоклеючої плівки.

На звороті самоклеющейся плівки. у картинкахнапечатано керівництво по роботі з плівкою.

Треба відокремити папір від плівки приблизно на 5 см, потім прикласти до поверхніамоклеющуюся плівку і приклеїти відокремлений край. Потім рівномірно, повільно відтягувати однією рукою папір з самоклеющейся плівки. а іншою рукою треба розгладжувати самоклеющуюся плівку м’якою ганчірочкою.

Пригладжувати треба від центру до країв, щоб уникнути повітряних бульбашок. Якщо все ж подекуди такі бульбашки все-таки залишаться. то їх треба проколоти голкою і обережно видавити повітря з-підсамоклеющейся плівки .

Круглі краю. Имеетсят наступний спосіб: самоклеющуюся плівку нагрівають звичайним ручним феном. Після цієї процедури її дуже легко загнути і приклеїти з внутрішньої сторони.

Рівні канти і кути (наприклад книжкові палітурки). У цих випадках, кути самоклеющейся плівки, які виступають треба надрізати під кутом в 45 градусів і потім загнути і приклеїти.

Для отримання красивих країв треба самоклеящуюся плівку загладити по краях великим пальцем кілька разів — тоді вона ляже точно по краю.

Складання кількох полотнищ самоклеїться пленнки

При наклеюванні самоклеючої плівки внапуск треба враховувати припуск близько 1,5 см. При наклеюванні плівки встик полотнища накладаються одне на інше внапуск, але краї щільно не притискаються. Краю самоклеющейся плівки накладені один на одного прорізаються наскрізь по лінійці металевим ножем, а відрізані смужки викидаються .

Місця стику можуть бути прикрашені наклеєною зверху кольоровою стрічкою або бордюром.

Обклеювання плівкою, що самоклеїться великих поверхонь

Великі поверхні можна обклеювати якщо вони вбирають вологу.Таку поверхню треба покрити шпалерним клеєм і, поки клей вологий, наклеїтисамоклеящуюся плівку. підганяючи її в потрібну позицію. Потім її треба притиснути за допомогою ганчірки, валика або губки і розгладити.

У випадках, коли самоклеюча плівка занадто швидко прилипає треба посипати поверхню тальком або пудрою. Тоді самоклеюча плівка буде прилипати не так швидко, що дозволить її зрушувати.

Наклеювання самоклеючої плівки насинтетичні матеріали, скло і метал.

Поверхню змочують розчином води з миючим засобом. Потім повністю видаляють з самоклеющейся плівки паперову бік і накладають самоклеющуюся плівку на раніше зволожену основу. Так самоклеющуюся плівку, буде легше підганяти в потрібну позицію.

Коли бажане положення досягнуте, треба злегка притиснутиамоклеющуюся плівку та за допомогою губки або ганчірки. поверхня розгладити за напрямом від центра до країв і до низу, видаляючи воду.

Як доглядати за самоклеючими плівками .

Найчастіше для очищення самоклеючої плівки вистачає теплої води з миючим засобом. Якщо ж бруд не відмивається, то видалити її можна з допомогою етилового спирту. Не можна використовувати абразивні засоби, ацетон,нитрорастворители, бензин.

Якщо на краях виступив клей — треба змочити ганчірку спиртом і стерти його.

Для велюрових плівок використовуйте теплу воду.

Короткий зміст статті: плівка самоклеюча

Джерело: Самоклеючі візерунки для шафи. Самоклеюча плівка

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати