Самоклеючі плівки Oracal та ін.

16.02.2015

Плівка Oracal

У нас широкий асортимент самоклеючих плівок Oracal (пр-во Orafol, Німеччина). популярних серед виробників реклами. Плівки Oracal чудово наклеюються на всі види листових пластиків, більшість придатні для різних видів друку, випускаються в рулонах довжиною 50 м шириною 1 м, 1,26 м:

Плівка oracal 640 — каландрована еластична плівка з матовою або глянцевою поверхнею товщиною 0,08 мм В основному використовується для різних видів друку (трафаретний, офсетний).

Кольори: Білий, прозорий

oracal 641 — м’яка каландрована вінілова плівка з матовою або глянцевою поверхнею. Використовується для наклеювання, може використовуватися як всередині, так і зовні приміщення, придатне для плоттерною різання. Термін служби на зовнішніх об’єктах — не менше 3 років. Є великий вибір кольорів.

Кольори плівки Oracal 641 можна подивитися тут

oracal 8300 — прозора (вітражна) плівка. Використовується для виробів із заднім підсвічуванням і вітражів. 30 яскравих прозорих кольорів дозволяють отримувати проміжні тони шляхом наклеювання один на одного. Термін служби на зовнішніх об’єктах — не менше 5 років.

oracal 8500 — напівпрозора транслюцентная (світлорозсіювальна) плівка з матовою поверхнею. Використовується в конструкціях з підсвічуванням.

oracal 8100 — також транслюцентная плівка, від oracal 8500 відрізняється меншим терміном служби (до 3-х років) і меншою вартістю.

oracal 6510 — флюоресцентна плівка, помітна в умовах поганої видимості.

oracal 352 — плівка з поліестеру з металізованої золотою та срібною поверхнею, підходить для плоттерною різання, для зовнішнього і внутрішнього застосування.

Использовуется при великих навантаженнях на поверхню, для наклеювання на транспорт.

Плівки Oracal виготовляються на основі ПВХ. Взагалі, більшість самоклеючих плівок виробляються на основі ПВХ, а відрізняються добавками. Добавки включають пластифікатори, барвники і компонентны для досягнення UV — стійкості, термостійкості і т. д.

Короткий зміст статті: oracal, плівка oracal, самоклеюча плівка самоклеюча плівка

Джерело: Самоклеючі плівки Oracal та ін.

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати