Самоклеюча плівка в інтерєрі. Оформлення каркасів вертикального саду. Вертикальні лікувальні сади

23.12.2014

Самоклеюча плівка в інтер’єрі

Самоклеюча плівка в інтерєрі. Оформлення каркасів вертикального саду. Вертикальні лікувальні сади

Самоклеюча плівка в інтер’єрі є незамінним елементом, оскільки вона володіє цілим рядом переваг, а саме:

— відрізняється величезною різноманітністю кольорів і фактур;

— дозволяє додати індивідуальність абсолютно будь-якого предмету інтер’єру, починаючи від шафи і закінчуючи підносом;

— може застосовуватися для реставрації меблів;

— дозволяє втілювати в життя самі оригінальні дизайнерські фантазії;

— характеризується довговічністю;

— має доступну вартість;

— проста в догляді, щоб очистити її від забруднень досить ганчірки і теплої води, можна використовувати миючі засоби.

Самоклеюча плівка в інтерєрі. Оформлення каркасів вертикального саду. Вертикальні лікувальні сади

В сукупності усе це робить плівку одним з лідером продажів серед декоративних оздоблювальних матеріалів. Розглянемо кілька прикладів її застосування в інтер’єрі:

1. Оформлення робочої поверхні. Робочою поверхнею може бути що завгодно — комп’ютерний стіл, стільниця на кухні, підвіконня на роботі… Якщо яка-небудь поверхня піддається активному впливу з боку корисні поради рекомендують її захистити від можливих неприємностей (подряпини, відколи й ін.), то плівка для цієї мети підійде як не можна до речі.

2. Реставрація. Подряпали поверхню столу? Старі дерев’яні двері втратили колишню привабливість і свіжість? Все це не проблема, якщо є самоклеюча плівка. Міцна і ідеально імітує дерев’яну (або будь-яку іншу) поверхню, ця плівка поверне до життя яку завгодно меблі і які завгодно двері. Тому якщо у вас вдома є старий тумбочка, то не поспішайте її викидати — цілком може бути, що плівка дасть друге життя цього предмету меблів.

3. За допомогою плівки можна захистити меблі від згубного впливу ультрафіолетових променів — для цього плівка наклеюється на вікно. До речі, цей обробний матеріал дозволяє цікаво оформити будь-яку скляну поверхню — скляний журнальний столик, наприклад. Ви можете купити столик з звичайним прозорим склом, і задекорувати його у відповідності зі своїми смаками.

Самоклеюча плівка в інтерєрі. Оформлення каркасів вертикального саду. Вертикальні лікувальні сади

В інтер’єрі використовують самоклеючі плівки різних видів. Наприклад:

— Прозорі. Для скляних поверхонь, а також для всіх інших

— застосовується в якості захисту від подряпин і сколон.

— Голографічні. Дають таємниче мерехтіння, під різним освітленням переливаються різними кольорами. Хороший спосіб зробити інтер’єр цікавіше і загадковішим.

— Дзеркальні. Дзеркальні поверхні візуально роблять приміщення просторіше, тому це гарне рішення для невеликих кімнат.

— Плівка для письма та малювання. Якщо ваші діти намагаються розмалювати стіни і меблі в будинку, то ця плівка те що потрібно — на ній можна малювати звичайними крейдою, прати намальоване, малювати знову, і все це без шкоди для інтер’єру.

Самоклеюча плівка в інтерєрі. Оформлення каркасів вертикального саду. Вертикальні лікувальні сади

Плівка може бути матовою і глянсовою, мати кислотні кольори або імітувати натуральні матеріали (дерево, камінь). З нею інтер’єр стає більш яскравим, і в той же час більш практичним. А це ідеальне поєднання, і особливо актуальне воно у дитячій кімнаті — обклейте меблі дитини веселій самоклеющейся плівкою, і навіть із звичайних предметів інтер’єру ви зможете зробити справжній казковий будиночок, в якому дитина з великим задоволенням буде проводити весь свій вільний час.

Короткий зміст статті: Мене часто запитують про декоруванні контейнерів для створення вертикального саду. На поточний момент кришки чорного кольору з шорсткою фактурою. Практи Самоклеюча плівка в інтер’єрі. Оформлення каркасів вертикального саду,Фітодизайн самоклеюча плівка

Джерело: Самоклеюча плівка в інтер’єрі. Оформлення каркасів вертикального саду | Вертикальні лікувальні сади

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати