самоклеюча плівка

Самоклеюча плівка, Prospekt-Print

23.02.2015

Самоклеюча плівка

Друк на плівці — відносно молоде, але дуже перспективний напрямок широкоформатного друку. Сфери застосування продукції вкрай різноманітні: виготовлення зовнішньої реклами, POS матеріалів, створення світлових коробів, інтерьерний друк, оформлення скляних поверхонь — вітрин, вікон транспорту і багато іншого. Друк на самоклеючій плівці здійснюється на сучасних плотеррных машинах з роздільною здатністю від 180 до 1440 dpi. Максимально можлива запечатується поверхню — до 2 метрів.

В залежності від завдання і розташування рекламної конструкції використовують ся той чи інший вид плівки.

Так, для створення конструкцій з підсвічуванням — рекламних світлових коробів, вивісок, світлових інтер’єрних панно — застосовують друк на плівці самоклейці транслюцентного типу. Внутрішній шар цього матеріалу має біле покриття, що забезпечує рівномірне розсіювання світла при збереженні яскравих, насичених кольорів зображення.

Прозорі плівки використовують для декорування інтер’єрів, оформлення вітрин та торгових точок, а так само для розміщення реклами на транспорті. Друк на плівці з матовою і глянсовою поверхнею підходить для виготовлення плакатів, постерів та оформлення стендів.

Також всі типи плівок можна умовно розділити на два класу: перманентні і тимчасові. Друк на плівці для короткострокових акцій здійснюється на матеріалі таким, що легко видаляється з клейовим шаром. Це особливо зручно при розміщенні реклами в транспорті або на вітринах, так як дозволяє зняти зображення з поверхні без значних слідів. Перманентне клейове основа забезпечує надійне розміщення і гарантує, що рекламний матеріал прослужить довго — незалежно від погодних умов чи інших зовнішніх впливів. В цілому, термін експлуатації рекламних матеріалів, виконаних із використанням якісних плівок, сучасного друкарського обладнання і стійких фарб, досягає двох років.

Короткий зміст статті: плівка самоклеюча

Джерело: Самоклеюча плівка — Prospekt-Print

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати