Самоклеюча плівка для автомобіля. Тюнінг ательє Raywell

26.12.2014

Самоклеюча плівка для автомобіля

Головна » Новини » Самоклеюча плівка для автомобіля

Самоклеющейся плівкою (самоклейкою плівкою) для авто є особливий матеріал, виготовлений з двох шарів. Верхній шар даного виду плівки виготовляється з полівінілхлориду. Його призначення полягає у використанні при контакті з барвниками. Другий (або нижній) шар плівки-самоклейки являє собою паперову підкладку, що йде в подальшому в утиль. Таким чином, самоклейка плівка є нічим іншим як вінілової плівкою на клейкій основі.

Плівка — самоклейка досить не складна в застосуванні. Так, достатньо лише зняти другу, паперову основу і на абсолютно будь-який носій нанести. Більш того, сучасна самоклеюча плівка має велике безліч інших різноманітних переваг:

— вінілова самоклеюча плівка являє собою спеціальний водонепроникний матеріал, з цієї причини ідеально підходить для зовнішнього застосування або використання у спеціальних приміщеннях, де підвищена вологість;

— плівка — самоклейка цілком відмінно витримує і високі, і низькі температурні режими. Плівка також може підлягати експлуатації при температурі близько 60 градусів!

— плівка — самоклейка має дуже широкий асортимент. На сьогоднішній день на сучасному ринку ми можемо побачити більше 500 існуючих відтінків і кольорів самоклеющейся плівки! Крім вінілових однотонних самоклеючих плівок, які мають насичені кольори, включаючи при цьому матові і глянсові зразки, в асортименті також є спеціальні самоклеючі плівки з текстурами і візерунками. Приміром, плівки — самоклейки під дерево, метал, карбон, мармур або ж шкіру;

— плівка-самоклейка є екологічно безпечним матеріалом, який не здатний шкодити Вашому станом і здоров’ю;

— самоклеюча плівка також має тривалий термін і період експлуатації;

— плівка — самоклейка має досить оптимальне співвідношення якості і ціни.

Самоклеюча плівка для автомобіля. Тюнінг ательє Raywell Завдяки масі своїх різноманітних переваг, самоклеюча плівка на сьогоднішній день, являє собою особливий матеріал, що володіє широкою сферою його застосування. Застосовуються досить широко самоклеючі плівки в процесі виробництва реклами; при обклеюванні транспорту; декорування різноманітних поверхонь ( пластикових, металевих, скляних та інших); спеціально для декоративних та оздоблювальних робіт. Сучасними дизайнерами застосовується самоклеюча плівка для відтворення унікальних і неповторних інтер’єрів.

Також існують певні види плівок, які, завдяки своєму особливому ущільнення, можуть витримати досить великі навантаження. Наприклад, оклеив скло подібної самоклеющейся плівкою, ви можете уникнути досить багато нещасних випадків. У слід за ударом, скло вже не зможе розсипатися на безліч скляних осколків, а скоріше залишиться на своєму місці — всі частки розбитого скла будуть міцно скріплені цієї самої плівкою, що, у свою чергу, в подальшому дозволить безпечно прибрати скло.

Асортимент самоклеючої плівки включає в себе такі елементи:

— плівки для ламінації;

— аплікаційні плівки;

— авто-плівки;

— плівки для друку;

— світлорозсіювальні плівки та ін.

— монтажні плівки;

— плівки для декорування (інтер’єру, скла);

Сьогодні досить широкою популярністю користуються плівки — самоклейки для автомобілів, або іншими словами: авто плівки. Основна відмінність авто плівки від простої самоклеющейся плівки полягає в практичність і зручність нанесення її на необхідну. Структура самоклеющейся автомобільної плівки з легкістю дозволяє обклеювати автомобільний кузов без всяких бульбашок і складок. Така плівка цілком еластична, а також вона відмінно тягнеться, що дуже важливо при нанесенні самоклейки вінілової на нерівні і вигнуті поверхні авто, закруглені або ж опуклі його частини.

Обклеювання авто самоклеющейся автопленкой є досить новим, швидко напрямком стайлінгу автомобілів. а саме — вініловий стайлінг.

Завдяки новітнім технологіям, авто самоклеющиеся плівки типу виготовляються найрізноманітніших відтінків, кольорів і текстур. Найбільш, так би мовити, популярними можна назвати такі самоклеючі авто плівки, як. наприклад, «під карбон», антигравійна (безбарвна захисна). а також матова плівка.

Переваги вінілового стайлінгу є цілком очевидними:

По-перше, можливість у досить короткі терміни своєму улюбленому автомобілю надати неповторності унікальність, оригінальність і те, що зможе з легкістю виділити його з натовпу. При великому бажанні, ви можете повністю поміняти колір вашого автомобіля. І дана послуга обов’язково обійдеться вам набагато дешевше простий фарбування. Помітити різницю між обклеєних і пофарбованим автомобілями практично не представляється можливості. То який же сенс оплачувати в кілька разів більшу суму за фарбування, якщо результат виявиться не менш ефективним? Як вже багаторазово повторювалося в нашій статті, самоклеючі автомобільні плівки мають дуже широку колірну і відтінкову палітри, різноманітних кольорів, текстур і відтінків. І, напевно, навряд чи знайдеться хоч і серед числа найбільш вимогливих споживачів той, хто не зможе за власним смаком вибрати відповідну плівку — самоклейку для власного авто.

По-друге, автомобільна плівка — самоклейка виконує також і захисну функцію вашому автомобілю. При відсутності бажання змінити колір авто, ви можете зупиниться на виборі безбарвної плівки, яка і буде виконувати ту саму захисну функцію від різних подряпин і механічних пошкоджень.

по-третє, вінілова самоклейка плівка є доступним в ціновому плані матеріалом, що володіє унікальними властивостями.

Ви можете і самостійно провести обклеювання авто в самоклеющуюся плівку, однак ми рекомендуємо вам звернутися до фахівців, яким притаманні певні знання і навички, тоді результат даної процедури вже точно порадує вас!.

Короткий зміст статті: Самоклеющейся плівкою (самоклейкою плівкою) для авто є особливий матеріал, плівка самоклеюча

Джерело: Самоклеюча плівка для автомобіля | Тюнінг ательє Raywell

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати