Самоклеюча плівка » Будматеріали. Будівництво. Ремонт

24.11.2014

Самоклеюча плівка

Самоклеюча плівка » Будматеріали. Будівництво. Ремонт

Самоклеюча плівка являє собою зручний матеріал, який володіє необмеженими можливостями. З її допомогою можна реалізувати навіть найсміливіші дизайнерські рішення. Цю плівку можна застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Існує величезна кількість кольорів, візерунків, структур самоклеющейся плівки. Вона може бути дзеркальною, під мармур, оксамит, дерево, вітражний і інша.

Однотонна самоклеюча плівка може бути матовою, глянсовою, з орнаментом. Нею можна підкреслити окремі елементи оформлення або навіть повністю оновити обстановку.

наприклад, вам набридла ваша стара меблі, а на купівлю нової поки немає коштів. Ви можете оновити свою стару меблі з допомогою самоклеющейся плівки, це набагато дешевше, ніж купувати нові меблі.

На ринку самоклеюча плівка представлена такими виробниками, як «D-C-FIX», «ALCOR»,»FRIEDOLA».

Плівку умовно можна розділити на такі групи.

Стандарт. Це одноколірна, глянцева або матова, що імітує цінні породи деревини. Може так само мати різні сюжети.

Особливе виконання. Сюди відносять плівку з ефектом металіка, велюру, покриту натуральною пробкою, потовщену плівку для стільниць і підвіконь.

До самоклеючій плівці можна підібрати відповідні бордюри, які допоможуть в об’єднанні різних предметів обстановки в одне ціле.

Існую загальні рекомендації по роботі з плівкою. Вам знадобляться такі інструменти: олівець, лінійка, ножиці або дисковий ніж, ганчірочка, ракель, шпалерний клей і фен. Перед початком робіт необхідно підготувати основу. Вона повинна бути обов’язково чистою, знежиреної, гладкою. Для знежирення поверхні її можна протерти будь-яким засобом для миття. Якщо поверхня не має лакового покриття, тоді її прогрунтувати з допомогою грунтового лаку. Нерівну і потріскану поверхню потрібно вирівняти шпаклювальною масою і відшліфувати. Для міцності приклеювання поверхню покривають складом грунтовки.

Для полегшення нарізання плівки на звороті нанесена шкала. Нарізку рекомендують проводити з запасом два-три сантиметри. Так само на звороті є картинка, де показано як правильно робити обклеювання

Замовити: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати