самоклеюча плівка

Самоклеюча плівка. Будівельний портал City-ConF

21.01.2015

Дошки без лакового покриття грунтуються за допомогою поліефірного або грунтового лаку, а в разі необхідності за допомогою метилового шпалерного клею.

Шорсткі, пористі поверхні ( дерево, фанера, стружка-плита, тканина, пробка, керамічна плитка, гіпс, штукатурка тощо) повинні бути сухими, без пилу. При необхідності поверхню можна обробити грунтовкою.

Нерівні або розтріскані основи вирівнюються за допомогою шпаклювальної маси і відшліфовуються. Потім їх необхідно зачистити і покрити складом грунтовки (на основі акрилу) — це необхідно для забезпечення максимальної міцності приклеювання самоклеющейся плівки.

2. Нарізка. Нарізку полегшує сантиметрова сітка (шкала), яка надрукована на зворотній паперової стороні самоклеющейся плівки. При нарізці довгих, рівних шматків рекомендується різати ножем уздовж лінійки. Нарізку рекомендується проводити з запасом в 2-3 див. Якщо самоклеюча плівка має візерунок з раппортом, тоді потрібно розрізати по лицьовій стороні. Самоклеюча плівка з малюнком «під плитку» нарізається по швах «плитки «.

3. Наклейка. На зворотному боці самоклеющейся плівки, на папері, в картинках зображено керівництво по роботі з самоклеющейся плівкою. Слід відокремити папір від самоклеющейся плівки приблизно на 5 см, потім прикласти самоклеющуюся плівку до поверхні і приклеїти відокремлений край. Після цього слід повільно рівномірно відтягувати однією рукою папір з решти самоклеющейся плівки.

Інший рукою слід розгладжувати самоклеющуюся плівку м’яким рушником. Пригладжувати необхідно від центру до країв — цим можна уникнути утворення повітряних бульбашок. Якщо в деяких місцях все-таки залишаться такі міхури, то їх слід проколоти голкою, обережно випустивши повітря з-під самоклеющейся плівки.

Якщо самоклеюча плівка приклеєна неправильно, то нова піддається коригуванню самоклеюча плівка приклеюється остаточно лише через кілька годин, так що самоклеющуюся плівку можна зняти з твердого підстави і наклеїти по-новому.

4. Обклеювання великих поверхонь. Їх можна обклеювати, тільки якщо вони добре вбирають вологу. Необхідно покрити таку поверхню клеєм для шпалер і, поки клей вологий, наклеїти плівку, підігнавши її в потрібну позицію. Потім потрібно притиснути її за допомогою ганчірки або губки і розгладити.

5. У разі якщо самоклеюча плівка прилипає занадто швидко, слід посипати поверхню пудрою або тальком. У цьому випадку самоклеюча плівка прилипне не так швидко, що дозволить зміщувати її до потрібної позиції. При виникненні бульбашок слід проткнути плівку голкою або шпилькою і випустити повітря.

6. Наклеювання на скло, синтетичні матеріали і метал. Поверхня злегка змочується водним розчином з додаванням миючого засобу. Потім слід повністю видалити з самоклеющейся плівки оборотну паперову сторону і покласти плівку на зволожену основу. Так буде легше підганяти самоклеющуюся плівку в потрібну позицію. Коли бажане положення досягнуте, слід легко притиснути плівку і за допомогою ганчірки або губки, розгладити поверхню по напрямку до країв і донизу, видаляючи воду.

Догляд за самоклеючими плівками

Звичайно для очищення досить теплої води з миючим засобом. Якщо бруд не відмивається, то можна видалити за допомогою етилового спирту

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати