самоклеюча плівка

Самоклеюча плівка. Будівельний портал

18.01.2015

Самоклеюча плівка

Рубрика: Ремонт | Опубліковано: 9 січня 2013 | Відгуки: 0

Сучасні дизайнери використовують плівку для створення неповторних інтер’єрів. Даний матеріал здатний приклеюватися на саму різну поверхню і може витримувати температуру до 80 градусів за Цельсієм.

На сучасному ринку існує більше 500 видів різних самоклеючих плівок. Вони бувають як однотонні (наприклад: зелені, червоні, золотисті, жовті і т. д.), так і з візерунками (дерево, мармур, оксамит, велюр і т. д.). До даних плівках також виробляються різні елементи декору (оббивки, бордюри і т. до.). Завдяки цьому, дизайнери можуть створювати справжні шедеври.

Також, існують плівки, які здатні переносити величезні механічні навантаження. Наприклад, якщо їх наклеїти на скло, то після удару, частини скла не розлетяться в сторони, а залишаться на плівці, яка буде їх міцно тримати.

Рекомендації по використанню самоклеющейся плівки.

1. Перед тим як клеїти, поверхня повинна бути сухою і обробленої. Якщо ви збираєтеся заклеювати дерево, ДСП або фанеру, прослідкуйте, щоб всі нерівності і шорсткості були усунені. Якщо зустрічаються западини або виїмки, усуньте їх. Западини можна обробити шпаклівкою.

2. Завдяки сантиметрової сітці, яка розташована на зворотній стороні плівки, різати її дуже легко. Але якщо вам необхідно відрізати шматок, тоді візьміть лінійку і ніж. Різати необхідно вздовж лінійки.

Якщо ви придбали самоклеющуюся плівку з візерунком, то різати її треба на лицьовій стороні.

3. Як правило, на будь самоклеючій плівці із зворотного боку є інструкція по використанню.

Перед тим, як наносити плівку на поверхню, необхідно відокремити 5 сантиметрів і прикріпити плівку до поверхні. Далі однією рукою відокремлюємо плівку, другий розгладжуємо плівку на поверхні, починаючи від середини до країв (рушником).

Все це робиться для того, щоб уникнути утворення бульбашок. Але якщо вони все-таки залишилися, візьміть в руку голку і акуратно зробіть їх.

У будь-якому випадку, у вас є в запасі 1 годину, щоб відклеїти плівку і нанести її заново.

4. Якщо ви збираєтеся обклеювати велику поверхню, то вам слід нанести на поверхню стіни клей для шпалер і тільки потім кріпити плівку. Після того, як плівка буде підігнана під розміри, можна починати розгладжувати її з допомогою ганчірки.

5. Якщо куплена плівка занадто швидко прилипає до поверхні, посипте її пудрою або тальком. В цьому випадку у вас буде час.

6. Якщо ви збираєтеся клеїти плівку на скло, тоді попередньо змочіть скло миючим засобом і на вологу основу наносити плівку. Завдяки цьому, у вас буде час підкоригувати її в необхідну позицію.

Короткий зміст статті: Сучасні дизайнери використовують плівку для створення неповторних інтер’єрів. Даний матеріал здатний приклеюватися на саму різну … плівка самоклеюча

Джерело: Самоклеюча плівка | Будівельний портал

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати