самоклеюча плівка

Пленка карбон

01.02.2015

ТОВ иктор-З трой
Матеріали за темою

Головний критерій при виборі кондиціонера — це пропорційність об’єму приміщення, яке ви хочете охолодити (обігріти), і потужності кондиціонера. Кондиціонер не повинен бути ні занадто слабким, ні занадто потужним. Занадто.

Залізобетон — це композиційний будівельний матеріал, що складається з залитої бетоном сталевої конструкції — арматури. У будівельній індустрії залізобетон вик.

Існує дві групи схем водопостачання індивідуальних житлових будинків: водопостачання при підключенні до централізованих водосистемам і створення місцевої (децентралізованої) системи водопостачання. Єс.

Чудово декорована ванна великих розмірів, уставленная стильними лежанками і має вихід на терасу, для більшості з нас — зворушлива, але нездійснена мрія. Ванна в місті найчастіше нагадує «чорний для постільної білизни.

Вам необхідно ущільнити грунт чи пісок? Для цього можна використовувати віброплити або вібротрамбовки. Вібротрамбовки і віброплити застосовуються при необхідності ущільнити.

Самоклеюча плівка

Самоклеюча плівка — це матеріал, який володіє практично необмеженими можливостями: широка сфера застосування, реалізація дизайнерських фантазій, безпека для здоров’я, а також довговічність і досить дешева ціна.

Самоклейка плівка є водонепроникним матеріалом, тобто її можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Також вона не боїться високих температур і витримує до 80 0С.

На сьогоднішній день є більше 500 забарвлень самоклеющейся плівки: під мармур і камінь, велюр і оксамит, під дерево, вітражний і дзеркальна.

Незліченні візерунки, структури, забарвлення і вмілі сполучення, включаючи також спеціальний асортимент бордюрів, відкривають необмежені можливості для дизайнерів.

Однотонні самоклеючі плівки насичених кольорів, матові і глянсові, з орнаментами, узорами і структурами, з безыскусным витонченістю або з модним металевим блиском, самоклеючі плівки для чисто декоративної обробки або для практичних цілей, для підкреслення окремих деталей оформлення або для повного оновлення обстановки — самоклеючі плівки дуже широко використовуються скрізь.

Наприклад, оновити меблі за допомогою самоклеющейся плівки набагато вигідніше, ніж купити нові меблі. Також, якщо необхідно захистити вікна від цікавих поглядів, не використовуючи фіранки, прозора вітражна самоклеюча плівка — це краще рішення.

Самоклеючі плівки з декором під дерево охоплюють близько 70 різних малюнків, починаючи з класичного дуба і сосни, тропічних порід дерева, буку і до фантастичних химерних малюнків.

Палітра візерункових плівок простягається від тиснених прозорих плівок і прозорого візерункового скла для прикраси вікон до фантастичних узорів та дитячих мотивів, а спеціальні візерунки під плитку, під мармур і рельєфні узорыпозволяют дешево і швидко відтворити натуральний матеріал.

Переливаються або металеві самоклеюча плівка, а також самоклеюча плівка з велюровим ефектом багаті грою фарб. Існують також самоклеюча плівка, яка завдяки особливому ущільнення, призначена спеціально для поверхонь, що піддаються сильним навантаженням.

На нашому ринку в даний час самоклеюча плівка представлена наступними німецькими марками: «D-C-FIX», «FRIEDOLA», «ALCOR».

Самоклеюча плівка випускається:

одноколірні: глянцеві і матові, з імітацією шпону цінних порід дерева, дитячі сюжети, імітація оброблених каменів, керамічної плитки, полотна, вітражів, тканин, гобеленів.

Дошки без лакового покриття грунтуються за допомогою поліефірного або грунтового лаку, а в разі необхідності за допомогою метилового шпалерного клею.

Шорсткі, пористі поверхні ( дерево, фанера, стружка-плита, тканина, пробка, керамічна плитка, гіпс, штукатурка тощо) повинні бути сухими, без пилу.

При необхідності поверхню можна обробити грунтовкою.

Нерівні або розтріскані основи вирівнюються за допомогою шпаклювальної маси і відшліфовуються. Потім їх необхідно зачистити і покрити складом грунтовки (на основі акрилу) — це необхідно для забезпечення максимальної міцності приклеювання самоклеющейся плівки.

Точильная пил зчищається щіткою або змивається етиловим спиртом.

Нарізання плівки

Нарізку полегшує сантиметрова сітка (шкала), яка надрукована на зворотній паперової стороні самоклеющейся плівки. При нарізці довгих, рівних шматків рекомендується різати ножем уздовж лінійки.

Нарізку рекомендується проводити з запасом в 2-3 див. Якщо самоклеюча плівка має візерунок з раппортом, тоді потрібно розрізати по лицьовій стороні.

Необхідно покрити таку поверхню клеєм для шпалер і, поки клей вологий, наклеїти плівку, підігнавши її в потрібну позицію. Потім потрібно притиснути її за допомогою ганчірки або губки і розгладити.

У разі, якщо самоклеюча плівка прилипає занадто швидко,слід посипати поверхню пудрою або тальком. У цьому випадку самоклеюча плівка прилипне не так швидко, що дозволить зміщувати її до потрібної позиції.

При виникненні бульбашок слід проткнути плівку голкою або шпилькою і випустити повітря.

Наклеювання на скло, синтетичні матеріали і метал.

Поверхня злегка змочується водним розчином з додаванням миючого засобу. Потім слід повністю видалити з самоклеющейся плівки оборотну паперову сторону і покласти плівку на зволожену основу. Так буде легше підганяти самоклеющуюся плівку в потрібну позицію.

Коли бажане положення досягнуте, слід легко притиснути плівку і за допомогою ганчірки або губки, розгладити поверхню по напрямку до країв і до низу, видаляючи воду.

Ремонтні роботи, які можна виконувати за допомогою самоклеющейся плівки:

  • дзеркальний ефект при обклеюванні коридорів і холів;
  • ремонт дверей;
  • оновлення кухонних меблів;
  • оновлення ванної кімнати;
  • вікна і скла

    Замовити: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати