магазин самоклеющейся плівки, POSTRO.IM

02.03.2015

Самоклеюча плівка Deluxe «181»
Опис товару

Доступне кількість рулонів

Самоклеюча плівка — це матеріал, який володіє практично необмеженими можливостями: широка сфера застосування, реалізація дизайнерських фантазій, безпека для здоров’я, а також довговічність.

Самоклеючі плівки з декором під дерево охоплюють безліч різних малюнків, починаючи з класичного дуба і сосни, тропічних порід дерева, буку і до химерних фантастичних малюнків. Палітра візерункових плівок простягається від прозорих тиснених плівок і прозорого візерункового скла для прикраси вікон до фантастичних узорів та дитячих мотивів, а спеціальні візерунки під плитку, під мармур і рельєфні візерунки дозволяють дешево і швидко відтворити натуральний матеріал. Існує також самоклеюча плівка, яка завдяки особливому ущільнення, призначена спеціально для поверхонь, що піддаються сильним навантаженням.

Короткий зміст статті: магазин самоклеющейся плівки. Опис Характеристики Артикул DW-181-2 Виробник Deluxe Колекція: Wood Покриття Плівка миється Довжина рулону 10 м Ширина рулону 0,90 м Площа 1-ого рулону 9 м2 Доступне кількість рулонів 3 Самоклеюча плівка — це матеріал, який володіє практично необмеженими можливостями: широка сфера застосування, реалізація дизайнерських фантазій, безпека для здоров’я, а також довговічність. Самоклейка плівка є водонепроникним матеріалом, тобто її можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Також вона не боїться високих температур і витримує до 80 0С. На сьогоднішній день є кілька сотень кольорів самоклеющейся плівки: під мармур і камінь, дерево, вітражний і дзеркальна. Незліченні візерунки, структури, забарвлення і вмілі сполучення, включаючи також спеціальний асортимент бордюрів, відкривають необмежені можливості для дизайнерів. Однотонні самоклеючі плівки насичених кольорів, матові і глянсові, з орнаментами, узорами і структурами, з безыскусным витонченістю або з модним металевим блиском, самоклеючі плівки для чисто декоративної обробки або для практичних цілей, для підкреслення окремих деталей оформлення або для повного оновлення обстановки — самоклеючі плівки дуже широко використовуються скрізь. Наприклад, оновити меблі за допомогою самоклеющейся плівки набагато вигідніше, ніж купити нову. Також, якщо необхідно захистити вікна від цікавих поглядів, не використовуючи фіранки, прозора вітражна самоклеюча плівка — це найкраще рішення. Самоклеючі плівки з декором під дерево охоплюють безліч різних малюнків, починаючи з класичного дуба і сосни, тропічних порід дерева, буку і до химерних фантастичних малюнків. Палітра візерункових плівок простягається від прозорих тиснених плівок і прозорого візерункового скла для прикраси вікон до фантастичних узорів та дитячих мотивів, а спеціальні візерунки під плитку, під мармур і рельєфні візерунки дозволяють дешево і швидко відтворити натуральний матеріал. Існує також самоклеюча плівка, яка завдяки особливому ущільнення, призначена спеціально для поверхонь, що піддаються сильним навантаженням. самоклеюча плівка

Джерело: магазин самоклеющейся плівки — POSTRO.IM

Замовити: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати