самоклеюча плівка

Дзеркальна плівка самоклеюча, купити

26.12.2014

дзеркальна плівка Самоклеюча — надійний захист від агресивного УФ-випромінювання

Сонцезахисна самоклеюча дзеркальна плівка, купити яку пропонують сучасні виробники, покрита тонким шаром металевих частинок. Цей шар може включати частинки нержавіючої сталі, бронзи або титану. Особливим способом метали розпорошуються по поверхні плівки і їх частки ефективно відбивають світло. При цьому вони поглинають велику кількість теплової енергії та надають певний відтінок плівковим покриттям. На сьогоднішній день вибір відбивають світло самоклеючих дзеркальних плівок дуже великий.

Кожна самоклеюча дзеркальна плівка має власні технічні параметри, які залежать від її виду, марки і способу застосування. Прозорість стекол, обклеєні плівкою, майже не знижується. УФ-випромінювання, при цьому, затримуються стовідсотково. Саме тому, на даний момент, самоклеюча дзеркальна плівка — це найбільш ефективний захист від мікрохвиль і УФ-променів.

дзеркальна плівка Самоклеюча: різновиди

Деякі види світловідбивних самоклеючих дзеркальних плівок необхідно наносити з внутрішнього боку вікна. А деякі (архітектурні плівки), наносяться на зовнішню сторону вікна. Крім світлозахисних властивостей, архітектурна самоклеюча дзеркальна плівка робить скло стійким до ударів, завдяки своїй товщині — триста мікрон. Цей показник у звичайних плівок з тонуючим ефектом становить сто дванадцять мікрон.

Клеїти плівки для вікон треба на чисту поверхню скла таким же чином, як і інші декоративні самоклеючі плівки. Вони сприяють зниженню інтенсивності проникнення в приміщення прямих сонячних променів. Зазвичай їх прозорість більш низька, в порівнянні з плівками, що відносяться до категорії професійних. Такі плівки наносять на скло за допомогою спеціального обладнання. Щільна самоклеюча дзеркальна плівка, що має невисоку ступінь прозорості, називаються інтер’єрної. Дзеркальна плівка самоклеюча, що випускається сучасними виробниками гармонійно вписується в будь-який інтер’єр, не порушуючи його цілісності.

Сонцезахисна дзеркальна плівка самоклеюча: купити і насолоджуватися комфортом.

Ті люди, які цінують безпеку і комфорт, вміють рахувати свої гроші, віддають перевагу тонування вікон. Це пояснюється тим, що вікна, на які нанесена світловідбиваюча самоклеюча дзеркальна плівка, купити яку настійно радять фахівці, захищає приміщення від сонячних променів. Придбати самоклеющуюся дзеркальну плівку — значить подбати про зручність і комфорт всіх, хто проживає у квартирі. Завдяки світлоотражающему ефекту плівки, домашні тварини, кімнатні квіти і люди набагато легше переносять жару.

Які ще переваги дає самоклеюча сонцезахисна дзеркальна плівка, купити її, або ж залишити все як є, і користуватися звичайними шторами, що затемнюють? Самоклеюча дзеркальна плівка, яку можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині, захищає інтер’єр від пошкодження ультрафіолетовим промінням. Адже, під їх впливом меблі та інші предмети інтер’єру швидко вигоряють і втрачають первинний вигляд. До того ж, вікна виглядають набагато естетичніше, якщо їх обробити зовні або зсередини декоративної дзеркальною плівкою.

Завдяки плівковому покриттю вікон, в будинок проникає тільки м’яке розсіяне світло, не напружує зір і не дає відблисків, які заважають при роботі на комп’ютері або при перегляді телевізора. Крім того, коли в квартиру проникає приємний світло, атмосфера в будинку стає більш затишною, елегантній та вишуканій.

Короткий зміст статті: самоклейка плівка

Джерело: Самоклеюча дзеркальна плівка, купити

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати