самоклеюча плівка

Друк на плівці. Вибираємо плівку для широкоформатного друку. Друк на самоклеючій плівці

19.12.2014

Друк на плівці. Самоклеюча плівка.

Для того, щоб зображення могли прослужити довгий час, будучи розташованими на вулиці або всередині приміщень їх виготовляють на самоклеючих плівках. Використовується друк на плівці в різних цілях: під час оформлення приміщень, для виготовлення наклейок на автомобілі, для покажчиків з якою-небудь інформацією. Після демонтажу на поверхні, на яку була нанесена плівка, не залишається ніяких слідів, так як клейовий шар легко знімається. На даний момент друк на самоклеючій плівці є дуже популярним видом широкоформатного друку.

Вибираємо плівку для широкоформатного друку:
Самоклеюча плівка (стандарт)

Ця плівка служить для друку на широкоформатних пристроях. Вона вінілова, з постійним, тобто не знімається клейовим шаром. З матеріалом основи ПВХ, самоклеюча плівка може наклеюватися на різні поверхні.

Рекомендації по використанню: даний матеріал не призначений для довготривалого використання. Його пряме призначення — оформлення вітрин, а також внутрішнє і зовнішнє оформлення приміщень. Якщо необхідно підсилити захист зображення на плівці від ультрафіолетових променів або всіляких механічних пошкоджень, то в цьому ідеальним варіантом буде проведення ламінації.

До обмежень відносяться: не застосовність на дефектних поверхнях, а також на пофарбованих стінах, дереві, ДСП, бетоні. Природно, що тривалість терміну служби зображення на плівці і клейового шару в чому залежать від умов зовнішнього середовища, від плівки, яка використовується для ламінації, від того, як було нанесено зображення. При нанесенні зображення потрібно стежити за тим, щоб самоклеюча плівка повинна бути знежирена і очищена.

Самоклеюча плівка для метро

Самоклеюча плівка з вінілу з матеріалом основи — ПВХ дуже добре підходить для наклеювання на безліч поверхонь. У неї видаляється верхній шар. Полиакрилатный клей можна без залишку видалити протягом 2-х років після нанесення.

Рекомендації до використання: в основному, для короткострокових рекламних акцій, наприклад, для рекламних носіїв в метро, всередині транспортних засобів.

Обмеження: необхідно наклеювати рівні поверхні, без шорсткостей. Зносостійкість, як зображення, так і клейового шару залежить від зовнішніх факторів при експлуатації, від умов при нанесенні зображення і якості ламінуючої плівки. Перш ніж наносити плівку на поверхню, її необхідно попередньо очистити і знежирити.

Самоклеюча плівка для авто (стандарт)

Плівка для авто (стандарт) — біла стабілізована каландрована плівка з вінілу. Має перманентний клейовий шар. Клейовий шар у цієї плівки має непрозору структуру, тим самим забезпечуючи відмінну маскуючу здатність.

Рекомендації по використанню: призначена для використання при оформленні транспорту, вивісок та інтер’єрів.

Обмеження: також, як і стандартні самоклеючі плівки і плівки, призначені для метрополітену, така плівка повинна наклеюватися на рівні поверхні, не схильні до лущення. Стійкість матеріалу залежить від умов експлуатації, ламінуючої плівки і від умов нанесення зображення на плівку. Чиста і знежирена поверхню для нанесення гарантує краще приклеювання і зносостійкість в різних умовах середовища.

Самоклеюча плівка для авто (економ), біла, прозора

Вінілова плівка, призначена для короткочасного застосування, має легко видаляється клейовий шар. Її основу становить матеріал ПВХ, який може наклеюватися на різні поверхні. Важливо відзначити, що кза рахунок знімається клейового шару плівка без залишку видаляється з поверхонь протягом великої кількості часу.

Рекомендації по використанню: служить для короткострокової реклами в транспорті, у вигляді емблем високої якості, написів, підлогової графіки. Плівка може бути розташована на вулиці і в приміщенні. Ламінація рекомендована у випадку необхідності посилення захисних властивостей проти ультрафіолетового випромінювання.

Обмеження: не передбачено нанесення плівки на шорсткі поверхні, пофарбовані стіни, дерев’яні поверхні, ДСП і т. д. Стійкість зображення залежить від безлічі умов. Серед яких ламінуюча плівка, умови експлуатації. Важливо, в яких умовах наносилося зображення. Поверхня перед нанесенням повинна бути знежиреною і очищеної.

Самоклеюча транслюцентная плівка

Транслюцентные плівки — це плівки, зроблені з прозорого матеріалу. Дані плівки відрізняються светорассеивающим покриттям, яке нанесено на тильну сторону. Від місця застосування матеріалу залежить вибір глянсової або матової плівки.

Рекомендації по використанню: для нанесенні на транслюцентные основи і використання протягом тривалого періоду часу всередині і поза приміщеннями, придатна для виготовлення всіляких рекламних установок з внутрішнім підсвічуванням (світлових коробів і ін) на базі звичайного і акрилового скла, гнучких банерних тканин. Може використовуватися при оформленні поверхонь зі скла із заднім підсвічуванням, при різних варіантах віконної графіки.

Обмеження: основною вимогою є гладка, чиста і знежирена поверхня, на яку наклеюється плівка, неприпустимо застосування на пошкоджені корозією і лущення поверхні. Від умов середовища і виготовлення, від вибору ламінуючої плівки залежить термін служби зображення, нанесеного на плівку.

Самоклеюча плівка перфорована

Перфоровані графічні плівки застосовуються у декоруванні вікон будівель і автобусів, інших зовнішніх покриттів. При використанні цієї плівки всередині приміщення ефект тонованого скла, а зовні — повнокольорова реклама.

Рекомендації по використанню: застосування: повнокольоровий графіка для наклеювання на прозорі поверхні плоскої і простий гнутої форми, такі як скло вітрин і вікна автобусів.

Обмеження: необхідно застосовувати плівку зі спеціальним ламінатом. Як і у випадках з іншими видами плівки, матеріал не варто наносити на шорсткі поверхні з дефектами. Потрібно стежити за чистотою поверхні, за умовами нанесення зображення на плівку, ламінування.

Самоклеюча плівка для підлогової графіки

Плівка біла вилучається для підлогової графіки, використовується з подальшою холодної ламінацією, стійкою до стирання.

Рекомендації по використанню: зносостійкий матеріал — відмінне рішення для підлогової графіки, після видалення підлогових стікерів не залишається слідів клею на підлозі, може наклеюватися практично на будь-яку рівну поверхню.

Обмеження: не можливо використання плівки стосовно до нерівних поверхнях. Щоб збільшити термін служби зображення на плівці необхідно дбати про якість ламінації, про умови нанесення зображення і експлуатації.

Короткий зміст статті: плівка самоклеюча

Джерело: Друк на плівці. Вибираємо плівку для широкоформатного друку. Друк на самоклеючій плівці

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати