самоклеюча плівка

Декоративна самоклеюча плівка

09.03.2015

Декоративна самоклеюча плівка

Декоративна самоклеюча плівкаОпубліковано: 6.05.2012

Під час виконання опоряджувальних робіт використовують самі різні матеріали, які підбираються залежно від характеру приміщення і його особливостей. Також на вибір оздоблювальних матеріалів впливає декоративність і вартість, як самого матеріалу, так і роботи. Одним з широко застосовуваних для облицювання різних поверхонь матеріалом є самоклеюча плівка . дозволяє якісно декорувати поверхню і підвищити її естетику.

Універсальність самоклеющейся плівки. яку частіше називають самоклеєнням, полягає в тому, що приклеїти її можна практично на будь-яку гладку поверхню. Якщо необхідно облагородити якусь поверхню і зробити її більш презентабельною, то самоклейка плівка є оптимальним матеріалом. Різні кольорові відтінки, а також імітація натурального каменю і різних порід деревини дозволяє підібрати таку самоклейку, яка добротно прикрасить потрібну поверхню.

За великим рахунком самоклеюча плівка нагадує клеяться картинки, у яких на зворотній поверхні знімається захисна плівка. Водонепроникна лицьова поверхня у плівки дозволяє облицьованої поверхні не вбирати вологу, що робить самоклейку не боїться забруднень і легким в прибиранні. Выпачканную досить протерти поверхню вологою губкою, і поверхня знову чиста і прикрашає кімнату. При сильному забрудненні, яке не прибирається мильним розчином, можна використовувати вату, на яку нанесений одеколон.

Самоклеючі плівки найчастіше використовуються при декоруванні приміщень комерційної спрямованості. З допомогою самоклейки прикрашають вітрини у торговельних закладах та аптеках, кредитних організаціях і навчальних закладах. В таких об’єктах нерухомості вибираються дзеркальні і матові відтінки самоклеющейся плівки, а також інші кольори, вибрані дизайнерами. Плівки з відображенням, блискітками або малюнками дозволяють прикрасити клуби і бари, дискотеки і будинки відпочинку.

Але за рахунок своєї простоти обробки поверхонь, самоклейка часто застосовується і в житлових приміщеннях. Клеїти плівку можна на будь-яку достатньо гладку поверхню, яку ви хочете зробити більш презентабельною. Наприклад, у вас в квартирі дверні полотна вже втратили свою респектабельність, а придбати і встановити нові двері не дозволяє бюджет. У цьому випадку можна покрити полотна дверей самоклеєнням з імітацією деревини і у вас в житлових приміщеннях стане значно затишніше і красивіше.

Самоклеюча плівка клеїться на скло і кераміку, листовий метал і ДСП, фанеру і гіпсокартон. На зворотній стороні плівки написані рекомендації, як зручніше використовувати плівку і нарізати її на потрібні розміри. Перед наклеюванням великих ділянок краще виконати тренування на невеликому шматочку — як знімати папір на звороті, виганяти повітря з-під поверхні самоклейки, а в разі утворення невеликого повітряного пухирця його можна проколоти голкою і випустити повітря.

Нарізається самоклейка звичайними ножицями або канцелярським ножем з досить гострим лезом. Поверхню, яку ви хочете обклеїти плівкою повинна бути сухою і очищеною від пилу. Найкраще при роботі з самоклеючої працювати в парі, коли помічник буде знімати папір, а ви буде розгладжувати самоклеющуюся плівку. Розрівнювати поверхню можна рушником, або чистим фарбувальним валиком, який якісно виганяє повітря з-під плівки.

www.shatura.com/goods/kitchen/ — там ви зможете вибрати добротні меблі для кухні.

Короткий зміст статті: Під час виконання опоряджувальних робіт використовують самі різні матеріали, які підбираються залежно від характеру приміщення і його особливостей. Також на вибір оздоблювальних матеріалів впливає дек Самоклеюча плівка, самоклейка, обклеювання поверхні самоклейкою плівкою, вінілова самоклеюча плівка, обклеювання дверей самоклеєнням, нарізування самоклейки, проколювання повітряного міхура в самоклейці самоклеюча плівка для меблів

Джерело: Декоративна самоклеюча плівка

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати