Декоративна самоклеюча плівка для оздоблення: особливості та поклейка

24.12.2014

Самоклеюча плівка: особливості та поклейка

Самоклеюча плівка являє з себе тонкий шар вінілу або іншого пластику, з однієї сторони якого розташована декоративне оздоблення, а з іншого — клеюча основа. Остання прикривається шаром паперу, глянсовою з одного боку, і розміченій для зручності використання з іншої. Там, крім мірних міток, є також і інструкція по використанню.

Переваги та недоліки

Декоративна самоклеюча плівка для оздоблення: особливості та поклейка Важко придумати матеріал для обробки, який збирав би в собі стільки позитивних якостей. Широта можливостей, довговічність, безпека для здоров’я, тисячі варіантів забарвлень, дешевизна — все це про самоклеющуюся плівку. Її можна використовувати і для стін, і для оновлення меблів, і в деяких випадках навіть для вікон, а також для різних деталей інтер’єру і декору, які потрібно кардинально змінити. Крім того, вона вологонепроникна. тому просто незамінна в умовах підвищеної вологості, і витримує температури до 80 градусів.

Але все ж головним її перевагою є величезний вибір можливих кольорів, текстур, візерунків і т.д. Самоклеюча плівка може бути матовою, глянсовою або з металевим блиском, може бути однотонної або мати найрізноманітніший малюнок, вона може передавати практично будь-яку текстуру, тому відмінно імітує дерево, мармур, плитку, велюр, камінь і т. д. До того ж, є ще і спеціальна прозора вітражна плівка, завдяки якій можна не тільки ефектно прикрасити вікно, але і підвищити свій комфорт, так як вже нічиї цікаві очі не розглянуть того, що відбувається за вікном. Кількість можливих кольорів також вражає, тому отримуємо матеріал, який дає широкі можливості для створення цікавого і унікального дизайну, і можливість простого оновлення інтер’єру. Серед такого розмаїття важко буде знайти щось підходяще, але асортимент розширюється ще і тим, що існує плівка з підвищеною міцністю — її рекомендують використовувати для поверхонь з високими навантаженнями.

Декоративна самоклеюча плівка для оздоблення: особливості та поклейка Є у самоклеющейся плівки і деякі недоліки. Так, для того, щоб її наклеїти, поверхня повинна бути ідеально гладкою, тому іноді може знадобитися додаткова підготовка. До того ж, плівка дуже щільна і повністю блокує повітрообмін, тому що б ви не обклеїли, після цього моменту поверхню перестане дихати.

У догляді плівка дуже проста: якщо виникли забруднення, то вони легко видаляються за допомогою води і миючого засобу. Якщо цей спосіб не допомагає, тоді можна використовувати етиловий спирт, а ось ацетон або абразивні речовини краще не застосовувати, оскільки можна пошкодити саму плівку.

Як приклеїти?

  1. Поклейка самоклеющейся плівки починається з підготовки поверхні. Вона повинна бути рівною, гладкою і сухою. Тому треба заздалегідь її очистити, знежирити, висушити. Ідеальна поверхня — це лаковане дерево, яке в більшості випадків не вимагає попередньої підготовки. Якщо поверхня пориста і вбирає, то її необхідно буде обробити грунтовкою, а всі дрібні зашпаклювати тріщини і зашліфувати, щоб у підсумку вийшов гладкий матеріал. Потім таку поверхню також грунтують, щоб отримати найбільшу зчеплення з плівкою.
  2. Декоративна самоклеюча плівка для оздоблення: особливості та поклейка Нарізати плівку необхідного розміру дуже просто, а все завдяки тому, що на зворотному її боці є расчерченная поверхню з поділом 1 див. Але все ж відрізати варто з невеликим запасом — оптимально 2-3 див. Однак є деякі особливості: так, якщо на плівці завдано якийсь малюнок, то краще проводити нарізку, дивлячись на лицьову сторону. А якщо плівка імітує плитку, то краще розрізати по швах намальованою плитки.
  3. Інструкцію з самій поклейці можна знайти на кожному рулоні плівки, причому навіть в картинках, але загальний принцип досить простий. Природно, не буде потрібно клей або які-небудь інші інструменти. Потрібно акуратно від’єднати плівку від паперу, спочатку десь сантиметрів на 5, і приклеїти цей край до потрібної поверхні. Потім акуратно відклеювати папір далі, притискаючи плівку до поверхні і розгладжуючи рушником. Розгладжувати потрібно від центру до країв — так буде утворювати менше бульбашок. Якщо все ж їх уникнути не вдалося, то можна вдатися до невеликої хитрості: обережно голочкою проколоти міхур, щоб вийшов весь повітря, а місце проколу помітно не буде.

Короткий зміст статті: Самоклеюча плівка — це відмінний шанс перетворити стіни, меблі, вікна та інші елементи, зробивши їх унікальними. Можливості для декору широкі: величезний вибір кольорів і квітів, що поєднується з більш ніж хорошими експлуатаційними якостями і простотою монтажу і догляду. самоклеюча плівка, декор, як клеїти, вікна, меблі, стіни, поверхня, переваги, недоліки, догляд, монтаж, різноманітність,інтер’єр,обробка самоклеюча плівка для меблів

Джерело: Декоративна самоклеюча плівка для оздоблення: особливості та поклейка

Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати