Різне

Зовнішній тюнінг, обклеювання плівкою

27.06.2016

Зовнішній тюнінг — обклеювання плівкою

Подробиці Категорія: Зовнішній тюнінг Опубліковано 10.04.2013 19:22


Кожен автолюбитель, який займається тюнінгом, хоче звернути увагу на свій автомобіль, надати йому неповторний вигляд і зберегти його на довгі роки. Одним з видів зовнішнього тюнінгу є обклеювання плівкою. Існує величезний вибір різних видів плівки: прозора, кольорова, матова, плівка, що імітує карбон. Вибір плівки залежить від того, чого власник авто хоче домогтися.

Якщо необхідно захистити лакофарбове покриття авто від каменів, гравію, хімічних реагентів, то проводиться обклеювання плівкою антигравийного типу, яка виконує суто захисну роль. Це просто необхідно любителям риболовлі і виїздів на природу, де постійний вплив навколишнього середовища утворюють подряпини на кузові. Плівка наноситься досить просто, не залишає після себе слідів.

Для додання автомобілю вишуканості проводиться обклеювання плівкою декоративного типу, до того ж широке різноманітність забарвлень догодить самому прискіпливому автолюбителю. Крім додання елегантності машині декоративна обклеювання захистить її від сколів, мікротріщин та іншого негативного впливу навколишнього середовища. Взагалі, обклеювання плівкою від www.avesauto.com.ua дає багато можливостей. Завдяки їй можна змінити колір авто, що швидше і дешевше звичайної фарбування, до того ж збереже колір в ідеальному стані. А при нанесенні малюнка така обклеювання допоможе надати більш яскраві кольори і відтінки, не витрачаючи великих коштів на аналогічний малюнок, нанесений за допомогою аерографії. До того ж плівку легко замінити на пошкоджених ділянках і нова не буде відрізнятися від старої, так як не вигоряє.


З допомогою обклеювання плівкою, що імітує карбон можна створити стильний і оригінальний дизайн автомобіля. Карбоном можна обклеїти повністю весь кузов або окремі деталі, наприклад бампери, дзеркала, спойлери, капот. Карбонова плівка захищає автомобіль не тільки від сколів, подряпин, але також залишаються на кузові автомобіля слідів дощу і граду. Більше того, є можливість приховати дрібні пошкодження на автомобілі. Після видалення карбону навіть через декілька років, ніяких слідів не залишиться. Карбон дуже практичний: не деформується, не тріскається, не піддається впливу низьких температур і ультрафіолету.

Обклеювання плівкою – це найкращий спосіб захистити покриття авто, врятувати його від неминучої корозії, додати додатковий блиск. При цьому не потрібно витрачати великих коштів. Саме тому цей вид тюнінга користується великою популярністю. Обклеювання плівкою авто дає можливість сміливо експериментувати автолюбителю з виглядом свого авто хоч кожен сезон.

Короткий опис статті: плівка карбон кольору Зовнішній тюнінг — обклеювання плівкою Зовнішній тюнінг — обклеювання плівкою

Джерело: Зовнішній тюнінг — обклеювання плівкою

Також ви можете прочитати