Різне

Зміна кольору автомобіля

28.06.2016

Зміна кольору автомобіля


Повна обтяжка автомобіля вініловою плівкою дозволяє змінити колір автомобіля без витрат, порівнянних з перекраской всіх елементів кузова. Дана послуга доступна для автомобілів будь-якої марки, будь-якого року випуску, з урахуванням можливих пошкоджень лакофарбового покриття.


Отримуючи гарантію на роботу по поклейке вінілової плівки, захисту лакофарбового покриття від відколів і дрібних притертостей, ви також отримуєте можливість зняття даної плівки в будь-який момент.

Повна обтяжка автомобіля

Повна обтяжка автомобіля вініловою плівкою дозволяє змінити колір автомобіля. Більшою популярністю користується обтяжка автомобіля матовою плівкою і плівкою під карбон (3D).


Матова плівка володіє високою якістю. Основними достоїнствами матовою вінілової плівки є доступність і можливість перетяжки при пошкодженні деталі, замість дорогої послуги з перефарбовування і підбору матової фарби.

Що стосується обтягування автомобілів вінілової плівкою під карбон — це найяскравіший приклад стайлінгу автомобіля з використанням даної техніки обтягування. Існує велика кількість видів плівки під карбон різної якості і виду. Ми працюємо з плівками всесвітньо відомого бренду 3M, а саме з вініловими плівками останніх поколінь – 2D і 3D. Найбільш наближеною до справжнього карбону за структурою та обсягом є плівка 3D. Обтяжка вашого автомобіля вініловою плівкою під карбон – змінить його зовнішній дизайн, і підкреслить вашу індивідуальність. Природно, дана послуга коштує своїх грошей, але і є незрівнянно доступнішим справжніх карбонових деталей для вашого автомобіля.


Що дає повна обтяжка автомобіля:

-зміна кольору авто

-захист лакофарбового покриття

-ексклюзивний зовнішній вигляд авто

-можливість зняття плівки

-гарантія на роботу

-робота з новими та пошкодженими деталями

Короткий опис статті: обтягування вінілової плівкою Повна обтяжка автомобіля вініловою плівкою дозволяє змінити колір автомобіля без витрат, порівнянних з перекраской всіх елементів обклеювання кузова, авто, автомобіля, плівкою, ціна, вінілом, ламінування

Джерело: Зміна кольору автомобіля

Також ви можете прочитати