Різне

Якісна матова плівка на авто за розумною ціною. Купити матову плівку для автомобіля.

27.06.2016

Матова плівка


Автомобіль, обклеєний матовою плівкою, миттєво привертає увагу всіх людей без винятку. Але чому це відбувається? Відповідь проста – таких автомобілів вкрай мало навіть у великих містах, таких як Москва, а все унікальне і несхоже на інших, відразу виділяється з сірої маси. На противагу відполірованим блискучим авто, обклеєні матовою плівкою машини, мають більш глибоким і насиченим кольором. У людей, помітили такий автомобіль, надовго збережуться враження від побаченого.

Матова плівка для авто – низька ціна і шикарний вигляд.


При зовнішньому тюнінгу автомобіля особлива увага приділяється покриття кузова. Колір кузова відіграє визначальну роль у зовнішньому вигляді авто, адже можна зробити крутий обвіс, поставити литі диски і т. д. Але якщо колір кузова буде звичайним, то і весь автомобіль не справить належного враження. Одним із способів привернути увагу до авто є матовий колір.


Раніше, щоб зробити покриття всього тіла чи окремих його частин авто (капот, бампер, крила, двері) матовим, потрібна покраска з усіма можливими складнощами. Забарвлення автомобіля в матовий колір практикується і зараз, але прогрес не стоїть на місці, і на зміну цієї тривалої і дорогої процедури приходить обклейка матовою плівкою.


Після обтягування матовою плівкою автомобіль буквально перетворюється. Навіть самий пересічний авто в новому матовому вигляді виглядає дорожче і красивіше. А найголовніше, що ціна матової плівки на авто нижче вартості набору для фарбування в матовий колір. Витративши трохи грошей і часу на обклейку матовою плівкою, Ви отримаєте шикарно виглядає автомобіль. Купити матову плівку дуже просто – достатньо зателефонувати в нашу компанію, відправити email або запит з сайту. Обклейка матовою плівкою – не дуже складна процедура, однак обтяжку вінілом складних деталей краще замовити у професіоналів, тим більше, що такі послуги коштують недорого. У нас Ви можете не тільки купити матову плівку для авто, але і замовити обклейку автомобіля в Москві.

У продажу зустрічаються різні кольори матової плівки: чорний, синій, фіолетовий, жовтий, помаранчевий, білий і багато інших. Найбільш затребуваним автовинилом такого типу є біла матова плівка і чорна. Комбінуючи різні кольори матової плівки, можна досягти приголомшливих результатів і захоплення людей красою автомобіля.

обклеювання матовою плівкою кузова автомобіля краще фарбування?

  • Ціна на матову плівку для авто нижче якісної фарби. Це робить її доступною всім бажаючим змінити зовнішній вигляд автомобіля. Останнім часом на виставках можна зустріти матову плівку навіть на ВАЗ. Купити матову плівку для автомобіля не становить особливої праці – на ринку представлена велика кількість вінілу різного за якістю і ціною.
  • Вартість обтягування матовою плівкою дешевше, ніж фарбування машини. Ціна на те, щоб обклеїти машину матовою плівкою може бути в кілька разів менше фарбування автомобіля. Час, що витрачається на обтяжку, теж менше, звідси й зниження ціни на послуги обклеювання автомобіля вініловою плівкою.
  • Матова плівка на автомобілі крім естетичної функції володіє захисними якостями. Вінілова матова автопленка може протистояти різним впливам, будь то випадкова подряпина або вилетів з-під коліс камінь. Якщо ж плівка розривається від сильного механічного впливу, достатньо купити нову і замінити її. У випадку з фарбою так просто звільнитися не вийде.
  • Вибрати і замовити матову плівку потрібного кольору простіше, ніж підбирати потрібний колір фарби. Кольори матової плівки завжди стандартні: чи то класичні чорний і білий, яскравий жовтий, синій або фіолетовий колір. Якщо буде потрібно додатково оклеїти автомобіль, Ви будете впевнені, що купуєте плівку такого ж кольору.
  • Однією з головних причин популярності матової плівки є легкість, з якою її можна відклеїти. Якщо Вам набридне колір кузова, то у випадку з фарбою шлях тільки один – перефарбування. А матову плівку досить відклеїти і обтягнути автомобіль новим вінілом.


У нас у продажу знаходяться матові плівки різних кольорів: білий, фіолетовий, оранжевий, зелений, чорний і т. д. Здійснюється доставка плівки в Москві і по Росії. Купити матову плівку для авто можна як оптом, так і вроздріб. В каталозі знаходяться вінілові плівки різних виробників. Ми намагаємося продавати матові та інші вінілові плівки за мінімальною ціною. Для оптових покупців і постійних партнерів діють спеціальні ціни на весь асортимент плівок.

Короткий опис статті: плівка для обклеювання авто

Джерело: Якісна матова плівка на авто за розумною ціною. Купити матову плівку для автомобіля.

Також ви можете прочитати