Різне

Як правильно наклеїти наклейку . Про Клуб . Бас Клуб, все про

26.06.2016

Як правильно наклеїти наклейку


Як правило, наклейка приходить до вас ось в такому вигляді, складається з 3-х частин. Дві білі і одна помаранчева частина. Процес наклеювання складається з 2-х етапів:

1 етап — підготовка наклейки будинку

2 етап — наклеювання на автомобіль

І так, приступаємо до першого етапу.

Необхідно прибрати з наклейки все зайве, робиться це досить легко. Акуратно, не поспішаючи видаляємо все зайве, як це показано на фото. Після цього ваша наклейка буде виглядати ось так:

Далі підуть більш складні маніпуляції з наклейкою, але якщо все робити акуратно і не поспішати, то результат вашої роботи вас порадує. Нам необхідно наклеїти помаранчеву частину наклейки поверх білої. УВАГА — клейовий шар у плівки дуже сильний, віддерти (якщо раптом криво приклеїли) приклеєну плівку майже неможливо, вона починає витягуватися або рватися. Щоб уникнути такого сильного приклеювання обов’язково КОРИСТУЙТЕСЯ ВОДОЮ. І так поїхали, беремо прозору плівку, вона називається монтажка, Монтажка не має такого звірячого клейового шару як у білої і помаранчевої плівок. Відокремлюємо від монтажки папір. І клеїмо монтажку поверх помаранчевого логотипу. Клеїти кожну букву окремо. Не в жодному разі не намагайтеся приклеїти всю помаранчеву напис цілком за один раз. Запорите наклейку однозначно.

Далі починаємо потихеньку відривати монтажку, в результаті у вас на монтажці повинен залишитися помаранчевий логотип.


Тепер з розпилювача рясно ЗМОЧУЮТЬ білу частину плівки, куди будемо клеїти помаранчеву частину. В принципі можна побризкати і на клейовий шар помаранчевої частини. Рясне змочування допоможе вам трохи підсунути плівку (якщо раптом помаранчева частина ляже криво) поки вона не повністю приклеїлася.

Точно так само чинимо з кожною буквою слова BASS, букви клеяться простіше, за рахунок того, що вони менше. Так як біла частина більше помаранчевої за розміром, навколо помаранчевої плівки вийде гарна біла рамочка, по всьому периметру.

На цьому перший етап закінчений, ваша наклейка придбала ось такий вигляд:

Тепер можна переходити до 2 етапу — наклеювання на автомобіль. Робиться все приблизно також. Переносите частина наклейки на монтажку, а потім з монтажки на скло. Обов’язково змочуйте скло. перед наклеюванням. Краще розбити скло шматочками ізоляційної стрічки або паперовим скотчем, тобто виділити те місце, де буде розташовуватися наклейка, це дозволить вам наклеїти наклейку рівне, посередині, горизонтально без заваливаний. Не намагайтеся відразу приклеїти все цілком, клейте частинами. На жаль фото звіту процесу наклеювання наклейки на машину у нас немає, але сподіваюся найближчим часом з’явиться.

фотозвіт дивимося тут »

Короткий опис статті: як клеїти вініл на авто Загальні відомості про Сабвуферах та Автозвуку. Форум по автозвуку. Вибір сабвуфера, розрахунок і виготовлення авто сабвуфера. Фото і відео автозвуку. автозвук своїми руками, форум по автозвуку, сабвуфер своїми руками, авто сабвуфер, автозвук, сабвуфер, розрахунок сабвуфера, змагання з автозвуку, автоакустика, автозвук відео

Джерело: Як правильно наклеїти наклейку » Про Клуб » Бас-Клуб — все про Сабвуферах і Автозвуку

Також ви можете прочитати