Різне

Як поклеїти карбонову плівку на автомобіль

28.06.2016

Як поклеїти карбонову плівку на автомобіль?

Posted on 16 Січень 2013 · Leave a Comment

Перед тим, як приступити до поклейки карбонової плівки на автомобіль, необхідно начисто вимити і просушити авто зовні, поверхню потрібно знежирити спиртовмісним засобом. Спочатку необхідно використовувати малярний скотч, щоб позначити місця поклейки карбонової плівки.

Для цього краще залучити кого-небудь на допомогу, самостійно Вам не впоратися. Плівку треба прикладати разом з підкладкою, монтажну плівку знімати перед цим не потрібно.

Як слід, приміряйте, де точно буде йти поклейка плівки, уважно слід вивчити технологію обклеювання автомобіль карбоном. З основною плівкою, що постачає виробник, варто розлучитися.

Білу папір слід знімати удвох і лише на рівній і горизонтальній поверхні. Основа має сильні клеючі властивості, тому варто працювати акуратно, прослідкуйте, щоб вона не приклеїлася, куди не потрібно. У вас на руках має залишитися лише наклейка з монтажу. Мильним розчином, його приготуйте заздалегідь, розприскайте старанно по поверхні автомобіля в місцях поклейки карбону.

Для поклейки знадобитися фен та ракель. Карбонова плівка накочується ракелем до авто, а потім феном висушується. Почніть клеїти від середини до країв. На стиках можуть бути проблеми, для цього просто сильніше розігрійте феном плівку.

Короткий опис статті: поклейка карбону З цієї статті ви дізнаєтесь, як правильно поклеїти карбонову плівку на автомобіль

Джерело: Як поклеїти карбонову плівку на автомобіль

Також ви можете прочитати