Різне

Як обтягнути дах і капот автомобіля вініловою плівкою, Toyota Camry Club .

07.07.2016

Як обтягнути дах і капот автомобіля вініловою плівкою


Щоб зовнішній вигляд авто трохи змінився, і він став несхожим на сотні таких же звичайних машин, запропонованих дилерами, зовсім не обов’язково вдаватися до послуг дорогих тюнінгових ательє.

Можна зробити простий стайлінг, а саме, обтягнути кузов машини або окремі його частини вінілової плівкою, ця операція до того ж не вимагає особливих навичок і спеціального устаткування.

Сьогодні пропонують величезний вибір вінілових покриттів, які відрізняються товщиною, терміном служби і, ціною. Найбільш популярними є плівки Оракл (до п’яти років служби) і також КПМФ (сім років). Найпопулярнішими типами плівки є чорна матова вінілова, а також імітація під карбон.

кузова Обтяжка по своїй суті є більш дешевим альтернативним варіантом повного фарбування автомобіля. Необхідно зауважити, що обтяжка обійдеться в три рази дешевше. Вінілова плівка при цьому володіє рядом переваг:

• захищає лакофарбове покриття від подряпин і відколів;

• надає можливість швидкого зняття плівки і швидкої заміни її на іншу;

• відносно невисока вартість;

• чудовий зовнішній вигляд, навіть неможливо з відстані в кілька метрів визначити, що це саме плівка, а не лакофарбове покриття. Є можливість полірування певних типів плівки

Необхідно зауважити, що технологія процесу обтягування/поклейки вінілової плівки є досить простий і мало чим відрізняється від звичайної поклейки шпалер, проте вимагає більшої акуратності.

Далеко не у всіх це вийде з першого разу, з цієї причини купувати плівку потрібно з запасом. Перед тим, як почати обтяжку потрібно підготувати поверхню: машина ретельно миється, видаляються плями мастила, бруд, іржа.

Слід пам’ятати, що плівка дуже підкреслить дефекти кузова, такі як сколи, тому перед початком обтягування їх необхідно закрити.

Підготовлена поверхня може бути додатково оброблена абразивною пастою. Далі плівка розтягується по поверхні даху і капота таким чином, щоб були відсутні складки і повітряні бульбашки, після чого її піддають термічній обробці за допомогою спеціального фена.

Короткий опис статті: обтягування дахи плівкою Щоб зовнішній вигляд авто трохи змінився, і він став несхожим на сотні таких же звичайних машин, запропонованих дилерами, зовсім н плівки, плівка, що,•,, необхідно, є, не

Джерело: Як обтягнути дах і капот автомобіля вініловою плівкою — Toyota Camry Club | Тойота Камрі клуб

Також ви можете прочитати