Різне

Вініловий стайлінг автомобіля

29.06.2016

Graf Tuninng

Вініловий стайлінг автомобіля

Автовинил – сучасний вид тюнінга і захисту кузова автомобіля, це спеціальна ПВХ (Полівінілхлорид)-плівка, яка наноситься на кузов автомобіля за особливою, унікальною технологією і дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання: від зміни кольору автомобіля до захисту лакофарбового покриття. Після закінчення терміну придатності, а це від 3 років до 8 років, в залежності від товщини і якості плівки, місця і способу експлуатації автомобіля, якості нанесення матеріалу на автомобіль, плівку можна відклеїти, не пошкодивши лакофарбового покриття. Вініл просто знімається з допомогою монтажного фена і спеціального розчину, за умови, якщо автомобіль раніше був фарбований або перефарбований з дотриманням усіх технологій.

Компанія GRAF tuning займається професійною обклеюванням автомобілів різними вініловими плівками, а так само пропонує нанесення плівкових матеріалів на окремі деталі автомобіля: молдінги, решітки, деталі інтер’єру для того, щоб зрадити Вашому автомобілю унікальний зовнішній і внутрішній вигляд.

Ми використовуємо матеріали популярних європейських виробників вінілу — 3M (США і Япания), Hexis (Франція), KPMF (Великобританія), що дозволяє гарантувати високу якість робіт і тривалий термін служби плівок.

Плюси вінілового тюнінгу:

  1. Оригінальний зовнішній вигляд автомобіля.
  2. Після обклеювання вінілом з’являється можливість продати авто дорожче.
  3. Додатковий рівень захисту кузова та салону, від реагентів, сколів, подряпин, сонячних променів, гілок, смоли і. т. д.
  4. Створення індивідуального образу авто, повністю виключає злочинні посягання на викрадення.
  5. Ліквідація всіх пошкоджень лакофарбового покриття.
  6. Можливість поміняти колір авто за один день.
  7. Невисокі порівняно з іншими видами автомобільного тюнінгу ціни.

Ціни на обклеювання вінілом, матеріалами KPMF(Великобританія), Hexis (Франція), 3М (США і Японія):

Короткий опис статті: стайлінг авто Joomla! — the dynamic portal engine and content management system joomla, Joomla

Джерело: Вініловий стайлінг автомобіля

Також ви можете прочитати