Різне

Вінілові наклейки на стіни, декоративні дзеркала, модульні картини

07.07.2016

останнім часом дуже модним напрямком у дизайні квартир стало декорування різних предметів в інтер’єрі. Одні звертаються до фахівців, інші облаштовують інтер’єр власноруч. Декоративні наклейки один із способів прикраси інтер’єру, сьогодні це новітній тренд в даній області. Вініловий стайлінг, тобто ті самі наклейки, мають кілька різновидів:

— вінілові наклейки, зроблені з одноколірної плівки;

— багатобарвна вінілова плівка.


За Вашим бажанням розміри стікера можна змінити як у більшу, так і у меншу сторону. Також є можливість виготовити стікер по Вашому дизайну, вибрати колір, або змінити які-небудь елементи даної композиції.

Стікери підходять для будь-якої гладкої поверхні(стіни, скло, плитка, дерево, пластик) і не переклеюють! Розмір та колір на Ваш вибір!


Інтернет-магазин Креатив Декор являє фантастичну новинку — декоративні дзеркала (акрилові). Звичайне дзеркало овальної або прямокутної форми стало незабутньою класикою.

Інтернет-магазин Креатив Декор пропонує сучасні — декоративні дзеркала, які чудово взаємодіють з простором інтер’єру.

Декоративне дзеркало — це справжній арт-об’єкт, з допомогою якого можна вирішувати самі цікаві і складні дизайнерські завдання.

Наші оригінальні настінні дзеркала виготовлені з акрилу товщиною 3мм.

Це сучасний легкий і гнучкий матеріал, який порівняно із звичайним склом більш стійкий до пошкоджень і забезпечує максимальний візуальний ефект.

Ви можете повісити таке Дзеркало в дитячу кімнату, або на двері, і не хвилюватися про те, що воно розіб’ється або трісне.

Дзеркала кріпляться на будь-які поверхні (стіни, скло, плитка, дерево, пластик) з допомогою клею або рідких цвяхів.


За Вашим бажанням розміри дзеркала можна змінити як у більшу, так і у меншу сторону. Також є можливість виготовити дзеркало по Вашому дизайну, перетворити дзеркала настінні годинники, або змінити які-небудь елементи даної композиції.

Один з безпрограшних рішень для візуального розширення простору – це дзеркальні панно, які можуть займати практично будь площа: як цілу стіну приміщення, так і невелику її частину. Але це далеко не єдине призначення подібних дзеркальних «полотен»: такі панно надзвичайно ефектні в якості декоративного елементи дизайну, вони однаково успішно виглядають і в квартирі, і в діловому або торговому приміщенні.

Дзеркала кріпляться на будь-які поверхні (стіни, скло, плитка, дерево, пластик) з допомогою клею або рідких цвяхів.


За Вашим бажанням розміри дзеркала можна змінити як у більшу, так і у меншу сторону. Також є можливість виготовити дзеркало по Вашому дизайну, перетворити дзеркала настінні годинники, або змінити які-небудь елементи даної композиції.

Модульна картина – це найважливіший елемент в інтер’єрі приміщення. І від його особливостей безпосередньо залежить думку ваших гостей про конкретній кімнаті. Варто враховувати, що така прикраса стіни притягує увагу, так що непоміченим воно точно не залишиться. І тому важливо вибрати те, що дійсно зможе відобразити характер господаря оселі;

Модульна картина від Креатив Декор являє собою твір мистецтва, що складається з декількох елементів, з’єднаних загальною тематикою і змістом зображення. Кожен елемент модульної картини друкується на полотні і натягується на окремий підрамник.

Для виготовлення картин для інтер’єру використовується якісний поліестрова полотно, зображення друкуються у високій роздільній здатності, тому модульні картини є ефектним дизайнерським прикрасою.


За Вашим бажанням розміри картини можна змінити як у більшу, так і у меншу сторону. Також є можливість розділити картину по Вашому дизайну.

Короткий опис статті: вінілові наклейки-Інтернет магазин вінілових наклейок, декоративних дзеркал, Молдови, Кишинів категорії: вінілові наклейки, декоративні дзеркала, модульні картини, дзеркальні панно, дзеркальні настінні годинники ,3D — Метелики. Опис: Декор.

Джерело: Вінілові наклейки на стіни, декоративні дзеркала, модульні картини в Кишиневі, Молдова

Також ви можете прочитати