Різне

Вініли на автомобіль, ціни на автовинил, вінілова плівка для машин

29.06.2016

Вініли на автомобіль

З таким поняттям, як вініл на машину, знайомий практично кожен автолюбитель. В Росії і на Україні цей вид тюнінга з’явився всього кілька років тому, прийшовши, як і багато інших ноу-хау, з Заходу. Вініли на авто користуються великим, постійно зростаючим попитом в силу багатьох явних переваг, про яких розповідають фахівці LR-Avto.

Чому клеять вініли на автомобіль?

Само собою зрозуміло, що нові технології поєднують в собі практичність, легкість і швидкість нанесення. Крім цього, вініл на авто володіє такими приємними якостями, як:

  • Краса, оригінальність та ексклюзивність: можна вибрати не тільки незвичайний колір, але і фактуру плівки, що втілює найзухваліші рішення креативних дизайнерів;
  • Плівка вініл буде надійно захищати покриття автомобіля від вицвітання під впливом УФ променів сонця, а також оберігати від подряпин, причиною яких можуть бути дрібні камінці або засоби, що використовуються для зменшення ковзання взимку на дорогах (сіль, пісок або ін. засоби). До речі, автомобільний вініл буде виглядати презентабельно як мінімум 5 років, а після його зняття покриття машини залишиться таким же, як і до поклейки.
  • Обклеїти автомобіль плівкою значно швидше, ніж його пофарбувати. Професіонали справляються з цим завданням в термін від декількох годин до декількох днів. До того ж, ціни на авто вініл разом з роботою фахівців обійдеться автовласникові в кілька разів дешевше, ніж фарбування.


Яким буває вініл на машинах?

Розмір і форма вінілових наклейок обмежується, мабуть, тільки розмірами самого автомобіля. Існує безліч варіантів, «територіально» які можна поділити на:

  • Наклейки на вертикальні поверхні (боки авто)
  • Горизонтальні (багажник, капот, дах)
  • Скла

З точки зору візуальних ефектів вініл на автомобіль може бути у вигляді:

  • Всіляких смуг;
  • зображень комах, рептилій, тварин і т. д.;
  • плям, відбитків, квіточок, інших дрібних візерунків;
  • драконів, міфічних істот, черепів; поширені з яких — вогонь і полум’я.

Можна замовити ексклюзивні наклейки за власними ескізами.

Дана технологія застосовна до машин будь-якої марки і класу, а такий вид тюнінга доступний кожному. Автовинил, ціна на який вказана в прайсах нашої компанії, являє собою якісне покриття, не тільки надає унікальний зовнішній вигляд вашого авто (як показує статистика, викрадачі рідко мають справу з помітними машинами), але і оберігаюче його від багатьох можливих неприємностей.

Вартість нанесення вінілу залежить і від розмірів використовуваної плівки, і від її якості (є різні зразки), і наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір для захисту і перетворення вашого «залізного коня».

Короткий опис статті: купити вініл для авто Універсальний автосервіс «ЛР-Авто» — послуги з ремонту автомобілів, тонування та бронювання авіаквитків, шиномонтажу, тюнінгу та інші. Вініли на автомобіль. Наш телефон у Москві: +7 (495) 922-99-24 Вініл, автовинил, плівка на машину

Джерело: Вініли на автомобіль, ціни на автовинил, вінілова плівка для машин

Також ви можете прочитати