Різне

Вініл

30.06.2016

Вініл
Дзеркальна вінілова плівка

Дзеркальна вінілова плівка, що імітує хром фірми 3M

Плівка під хром використовується при стайлинг автомобілів, як для зовнішніх робіт з деталями кузова, так і для обклеювання дзеркальною плівкою деталей інтер’єру. Дана плівка автомобільна хром – дзеркальна (золото і хром), на дотик — метал. Хром-Плівка стійка до подряпин і полірується неабразивными пастами. Стайлінг плівкою Хром і Золото – надійний і довговічний спосіб домогтися шикарного і статусного зовнішнього вигляду автомобіля, підкреслити витонченість і стиль автовласника. Обклеєні автомобілі з дзеркальних плівок володіють високою міцністю, значною стійкістю до несприятливих погодно — кліматичних умов. Дзеркальна плівка добре поєднується – золото і хром дозволяють обклеїти автомобіль, підкресливши частина елементів кузова золотий, а частина – хром плівкою. Для робіт використовується високоякісна хром плівка 3М — лідер ринку вінілової плівки. З урахуванням дорожнечі матеріалу – послуга по хромуванню автомобіля залишається прерогативою автомобілів преміум класу.

Хромування автомобіля – особливий вид стайлінгу, з використанням плівки під золото та вінілової плівки під срібло. Для обклеювання плівкою хром використовується спеціальний набір інструментів: спеціальні ракелі, виставляється певна температура для закріплення усадки плівки під золото і срібло. Хромування автомобіля дзеркальної вінілової плівкою здійснюється в кілька етапів, при цьому дзеркальну плівку «золото глянсове» і «срібло глянцеве» обклеюють на автомобіль з додаванням спеціальних праймерів, що повністю виключає можливість відклеювання куточків і псування матеріалу. Обклеювання плівкою хром дозволяє захистити авто від сколів і дрібних притертостей, а головне – від крадіжки автомобіля. Зловмисникам не вдасться сховатися на такому яскравому автомобілі. Дзеркальні плівки хром – виконані тільки в двох кольорів — золото (глянець) і срібло (глянець). Якісні плівки для хромування розраховані на середній термін служби – від 4 до 7 років служби.

Дзеркальна захисна плівка використовується при обтягуванні автомобіля плівкою хром, а так само застосовується для обклеювання деталей інтер’єру автомобілів і при обклеювання мотоциклів. Дзеркальна плівка, що використовується при обтягуванні автомобілів неповторна і унікальна. Хромування деталей автомобіля золотою або срібною вінілової плівкою нічим не поступається за якістю виконання фарбування автомобіля, в добавок, плівку хром золото – завжди можна зняти, або замінити при пошкодженні після дтп. Хромування деталей можливо і при поєднанні декількох видів плівки – щоб підкреслити індивідуальність і стиль автомобіля. Якщо ви вирішили купити дзеркальну плівку хром або золото – рекомендуємо вам придбати так само ракель і праймери для роботи з дзеркальними видами плівки. Купити дзеркальну плівку хром і золото ви можете у нас. Хромова плівка доступна в золотому і срібному кольорах.

Плівка золото 1,22 х 1м 4300 руб.

Плівка хром 1,22 х 1м 4300 руб.

Плівка хром тепер може мати різні кольори!

З допомогою кольорових прозорих плівок можна зробити наступні кольори плівки хром:

червоний, синій, рожевий, фіолетовий, чорний, зелений.

Нова хром плівка Avery Dennison (Conform Chrome Film) — лита плівка преміум-класу для обклеювання авто. Дзеркальна плівка має спеціальний клейовий шар (Avery DennisonTM Easy Apply RS) клей активується тільки при тиску на плівку. Також на клейовому шарі є канали для виведення повітря, що значно полегшує нанесення плівки!

Товщина Avery плівки хром (140 мікрон)!

Плюси: Avery Conform Chrome

Чудово виглядає!

Легко наноситься !

Незамінна в автотюнинге, дизайні будь-якої техніки!

Ціна за погонний метр (1,20 х1) 6500 руб

Плівка Nippon представлена в семи кольорах: срібло хром, чорний хром, синій хром, зелений хром, чорний хром, червоний хром, хром золото.

Короткий опис статті: вінілова плівка 3m

Джерело: Вініл

Також ви можете прочитати