Різне

Тонування. тонування скла автомобілів, тонування по госту. Тонування та бронювання фар.

29.06.2016

Тонування / тонування скла автомобілів по ГОСТу.

У зв’язку з тим, що законодавство, що забороняє тонування стекол автомобіля, останнім часом серйозно посилилося. До того ж, співробітники поліції мають право знімати номери тонованих автомобілів, вручати водіям приписи на усунення несправності (тобто тонування скла) і навіть направляти справи до суду, за яким, до речі, можна отримати адміністративний арешт на строк до 15 діб. Ми пропонуємо своїм клієнтам атермальную плівку від американської компанії 3М (70% і 90% світлопропускання відповідно), LLumar(светопропускаемостью 75% і 80%), а також відомого багатьом виробника SunTek (светопропускаемостью 80%)

Центр тонування «Тонбокс» пропонує Вам тонування по ГОСТу. Варіант тонування автомобіля атермальной плівкою дозволяє Вам вберегти себе від штрафу і інших неприємних наслідків тонування плівкою не відповідає ГОСТу. У той же час, ця плівка володіє всіма необхідними властивостями звичайної плівки, які уберігають салон Вашого автомобіля і Вас самих від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.

Ми працюємо тільки з фірмовою плівкою
Ми відповідаємо за якість та надаємо гарантію на наші роботи
Ми надаємо знижки і різні варіанти оплати.
Тонування вікон по ГОСТу від 2400 руб.
ВАРТІСТЬ ТОНУВАННЯ стекол можна уточнити за телефонами .

Тонування по ГОСТу атермальним плівками — це вихід для тих людей, хто дбає про те, щоб навіть у саму жарку погоду в салоні автомобіля було комфортно, а, значить, прохолодно. Атермальная тонувальна плівка — це майже прозора плівка, яка стає бар’єром ультрафіолету і інфрачервоним сонячним променям, що нагріває салон автомобіля.

Для своїх клієнтів ми розробили гнучку систему знижок. Центр тонування «Тонбокс» надає наступні знижки на тонування (тонування) стекол автомобілів:

10% — при тонуванні першого автомобіля (роздрукуйте КУПОН пред’явіть його при відвідуванні нашого центру);
15% — при тонуванні другого автомобіля;
18% — при тонуванні третього автомобіля;
20% — при тонуванні четвертого автомобіля.

А після того, як ви затонируете у нас четвертий автомобіль, Ви отримаєте постійну знижку 22% на тонування в центрі тонування «Тонбокс».

Тонування та бронювання фар плівкою

Короткий опис статті: плівка для тонування авто Якісне тонування стекол автомобіля в Москві, згідно чинного ДСТУ. Варіант тонування автомобіля атермальной плівкою дозволяє Вам вберегти себе від штрафу і інших неприємних наслідків тонування плівкою не відповідає ГОСТу. тонування скла автомобілів, тонування по гост, атермальная плівка, тонування по госту, тонування по госту м. Калузька, тонування м. Калузька, тонування скла, тонування скла автомобілів, тонування фар, тонування фар, бронювання фар

Джерело: Тонування / тонування скла автомобілів, тонування по госту. Тонування та бронювання фар.

Також ви можете прочитати