Різне

Світловідбиваюча плівка для маркування автомобільного транспорту

29.06.2016

Світловідбиваюча плівка для маркування автомобільного транспорту

Для чого потрібна світловідбиваюча плівка?

ми Всі знаємо, що при поганому освітленні якість зору і сприйняття об’єктів у середньостатистичної людини значною мірою погіршується. Тим не менш, в деяких ситуаціях життєво необхідно донести до людей якусь інформацію незалежно від погодних умов, часу доби і рівня освітленості на вулиці. Як раз для таких випадків людство винайшло світловідбиваючі матеріали. А одним з найбільш простих і доступних видів подібних матеріалів є світловідбиваюча плівка.

Технологія виготовлення світловідбиваючої плівки

Світловідбиваюча плівка виготовляється з використанням мікропрізм, які дозволяють відображати сонячні та світлові промені. Завдяки цьому, світловідбиваючу плівку видно і в погану погоду, і в темряві, тому що, як тільки на неї потрапляє хоч один промінчик світла, він тисячами «сонячних зайчиків» повертається назад. Звичайно ж, при цьому увага людини автоматично приковується до того місця, від якого відбилися світлові промені, на цьому принципі ґрунтуються всі способи застосування світловідбиваючої плівки.

Законодавство з світлоповертаючої плівки

Сьогодні ми б хотіли зупинитися на світловідбиваючої плівки для контурної маркування великовантажних автомобілів, запропонованої фахівцями нашої компанії. Після того, як 10.09.2009 року було прийнято Постанова Уряду Російської Федерації № 720 . яким затверджувався Технічний регламент про безпеку колісних транспортних засобів, всіх власників вантажних автомобілів, починаючи з 23.09.2010 року, зобов’язали наносити на свої транспортні засоби, вагою понад 7,5 тонн, а так само на причепи та напівпричепи з повною масою більше 3,5 тонн, світловідбиваючу плівку як контурної маркування, що позначає габарити транспортного засобу. Так само законодавець передбачив схеми нанесення світловідбиваючої плівки в якості контурної маркування для великовантажних автомобілів. Докладно, з даними схемами, Ви можете ознайомитися на даній сторінці нашого сайту.

Купити світловідбиваючу плівку можна онлайн зі знижкою!

У зв’язку з цим, компанія «Транс Оіл» і підрозділ KonturMark.com, підготували для всіх зацікавлених у цьому питанні осіб, інформацію, яка може бути корисна власникам великовантажних транспортних засобів. Приміром, у нас Ви зможете знайти норми витрати світловідбиваючої плівки для контурної маркування, в залежності від типу транспорту. Так само, для Вашої зручності ми створили калькулятор витрати світловідбиваючої плівки, який в лічені секунди повідає Вам про те, яка кількість плівки необхідно купувати для Вашого автомобіля.

Розповідати про наших сервісах можна тривалий час, тому пропонуємо Вам повернутися до первісної тему і поговорити про те, яким чином відбувається відбиття світлових променів від поверхні плівки?

Переваги плівки Авері

Світловідбиваюча плівка Avery Dennison володіє своїми властивостями завдяки безлічі мікропрізм, що «втоплені» в прозорому полімері під різними кутами. Таке розміщення мікропрізм дозволяє плівці володіти високою світловідбиваючої здатністю і бути добре видимої навіть у самих складних погодних умовах і при мінімальному освітленні. Головним чином це відбувається за рахунок широкого діапазону кутів заломлення світлових променів, під якими розміщені має мікро-призми. Ще один секрет світловідбиваючої плівки Avery Dennison полягає в тому, що прозорий полімер, який фіксує собою світловідбиваючі має мікро-призми, не містить частинок повітря. Відсутність повітря, при цьому є гарантією того, що плівка прослужить тривалий термін, не піддаючись расслаиваниям і забруднень.

В багатьох інших видах світловідбивних плівок, з плином часу і під впливом навколишнього середовища, частинки повітря починають «виходити» назовні, утворюючи пустоти, в які потрапляє волога і бруд. З-за цього плівка швидко втрачає свій «товарний» вид, забруднюється, розшаровується і значно знижує свою світловідбиваючу здатність. Тим не менш, Ви можете легко уникнути таких неприємних наслідків, купуючи плівку Avery Dennison і обклеюючи свій автомобіль якісними світлоповертаючими матеріалами.

Так як світловідбиваючої плівки спочатку розраховані на експлуатацію в жорстких умовах зовнішнього середовища, вони повинні володіти високою стійкістю до перепадів температури, високою міцністю і зносостійкістю, стійкістю до дії вологи, атмосферних опадів і хімічних миючих засобів. Що ж стосується питань нанесення світловідбиваючої плівки в якості контурної маркування на Ваш автотранспорт, безумовно, цей процес потребує особливої уваги.

Зачіпаючи його, ми, в першу чергу, хотіли розповісти Вам про унікальний клеящем шарі, яким мають світловідбиваючі плівки компанії Avery Dennison. Клейка основа в даній світловідбиваючої плівки не є агресивною. Що це означає? Це означає, що, дотримуючи всі правила нанесення світловідбиваючої плівки на Ваше авто, Ви можете не боятися робити помилки. Дана світловідбиваюча плівка не приклеїться з першого разу «намертво» до поверхні Вашого автомобіля. За Вами завжди залишається можливість у разі неправильного нанесення плівки протягом перших секунд відклеїти ділянку і прикласти до поверхні заново. В кінцевому результаті, такого роду погрішності анітрохи не вплинуть на якість обклеювання Вашого автотранспорту. Після повного висихання світловідбиваючої стрічки, вона буде міцно закріплена на поверхні Вашого авто. Звичайно ж, дива не трапляються на порожньому місці, і Ви повинні розуміти, що всі вищезгадані якості нашої світловідбиваючої плівки повною мірою проявляться лише при повному дотриманні всіх правил і інструкцій по нанесенню контурної маркування на Ваш автомобіль.

Інструкції по використанню і наклейці

Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з текстовими інструкціями по обклеюванню Вашого автотранспорту світловідбиваючою плівкою, або подивитися відео. в якому детально описуються всі нюанси нанесення контурної маркування.

Якщо Ваша робота і життя тісно пов’язані з дорогою і процесом вантажоперевезень, Ви, як ніхто інший, знаєте наскільки важливо бути добре видимим для інших учасників дорожнього руху. До того ж, ми думаємо, Ви розумієте, що більшість водіїв, які їдуть разом з Вами по трасі, далеко не настільки досвідчені і набагато рідше Вас стикаються з питанням оцінки габаритів вантажного автомобіля. Захистіть Ваш автомобіль і його вантаж, заощаджуйте Ваш час та нерви, полегшите собі спілкування з органами ДАІ та проходження ТО — завчасно нанесіть контурну маркування на Ваш автомобіль! Повірте, тільки у Ваших руках зробити своє життя простіше, зручніше, безпечніше. І разом зі світловідбиваючою плівкою Avery Dennison, це легко втілити в життя!

Варіанти найменування продукції

У ряді випадків даний вид продукції також називають «світлоповертаючою стрічкою» або світлоповертаючими наклейками в різних варіаціях. Але з точки зору російської мови у разі маркування транспорту більш правильним написанням все-таки є світловідбивна стрічка. Назву «світловідбиваючі наклейки» ж зазвичай використовується для того ж самого продукту, але використовуваного для спецодягу.

Короткий опис статті: нанесення плівки на авто Сайті постачальника світловідбиваючої стрічки для контурної маркування автомобілів компанії «Транс-Ойл». Доставка по території РФ. світловідбиваюча стрічка,контурна маркування автомобіля,маркування,світловідбиваюча стрічка,світловідбиваючі наклейки,світловідбиваюча плівка,світловідбиваюча стрічка для вантажівок,контурна маркування,контурна маркування транспорту,світлоповертаюча стрічка,світлоповертаюча плівка,світловідбиваюча стрічка самоклеюча,світловідбиваюча плівка купити,світловідбиваюча плівка на авто,купити світловідбиваючу стрічку,світловідбиваюча наклейка,світловідбиваюча плівка,контурна маркування світловідбиваюча стрічка,маркувальна стрічка,контурна стрічка,світловідбиваюча самоклеюча стрічка,світловідбиваюча плівка,светоотражательная плівка,світловідбиваючі смуги,світловідбиваючі смужки

Джерело: Світловідбиваюча плівка для маркування автомобільного транспорту

Також ви можете прочитати