Сучасний камуфляж на авто-Новий Тренд у світі =)

01.07.2016

Співтовариства «DRIVE2 Башкортостан» Блог » Сучасний камуфляж на авто-Новий Тренд у світі =)

Добрий день.

Я вже ділився інформацією з рідкої гуми, якою покривають машини. Всього за 1 день машина перетворюється до ексклюзивної зовнішності =)

А сьогодні хочу показати вам новий стиль, який набирає божевільний оборот у світі. та що там набирає оборот. СВІТ ПРОСТО З РОЗУМУ СХОДИТЬ з камуфляжу. виконаному в міському стилі. або як називають стиль Urban =)

Коментарі 62

Ніяк ДПС…це не цікаво…ось чому якщо коротко:

У нас часто запитують автовласники, хто збирається пофарбувати цілком свій автомоибль в який-небудь яскравий колір: — а «чи потрібні зміни в документах при зміні кольору автомобіля ?» Це питання дуже цікавий і ми отследиванием ситуацію в цілому по країні. І ОСЬ ЩО МОЖЕ СКАЗАТИ!

насправді документальне оформлення нового кольору автомобіля — цілком непотрібна процедура. Жоден з клієнтів нашої студії не змінив колір офіційно.

Є два способи їздити зі зміненим кольором.

1.Спосіб. (Найпопулярніший)

Їздити і не морочитися з документами.

В законі існує ряд правил, які нам на руку…

Наприклад: Після зміни кольору автомобіля, його власнику відводиться 5 днів на внесення змін у реєстраційні документи.

Слід логічний діалог з ДПС:

-«співробітник» чому колір в ПТС срібний, а автомобіль фіолетовий ?

-«водій» 2 дня назад пофарбував, завтра обов’язково в ДАІ заїду…

-«співробітник» добре, у вас залишилося 3 дні

-«водій» Давай до побачення !

Якщо вже трапиться дуже прискіпливий і «правильний» інспектор який скаже вам наприклад: «Машина брудна, видно тижнів 5-6 мийку не бачила».

Офіційний штраф за запізнення внесення змін кольору в ПТС — 300р.

2.Спосіб.

Офіційне переоформлення.

Оплачуєте в терміналі Ощадбанку держмито (500р.) і надаєте транспорт для огляду в ДАІ за місцем його реєстрації. Заповніть заяву встановленого зразка, яке буде видано при реєстрації. Це заява, ПТС, свідоцтво про реєстрацію (техпаспорт) пред’являється в реєстраційний відділ ДАІ за місцем обліку автомобіля. Автомобіль проходить стандартний огляд, після чого на руки власнику видається нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (СТС) і ПТС з відміткою про зміну кольору автомобіля, де вказано новий колір автомобіля, а в особливих відмітках буде зазначено, що колір був перереєстрований. Всі ці операції можна зробити в одному місці. На приклад, «Єдиний центр документів» Вийде дорожче на 1000-1500 але без черг і все в одному місці (їх послугами можуть скористатися навіть жителі інших регіонів).

У цілому процедура абсолютно аналогічна взяття на облік/зняття з обліку автомобіля.

Короткий опис статті: камуфляж авто Спільнота «DRIVE2 Башкортостан» на DRIVE2. Добрий день.

Я вже ділився інформацією з рідкої гуми, якою покривають машини. Всього за 1 день машина перетворюється до ексклюзивної зовнішності =)

А сьогодні хочу показати вам новий стиль, який набирає божевільний оборот у світі . . . та що там набирає оборот . . .СВІТ ПРОСТО З РОЗУМУ СХОДИТЬ…

Джерело: Сучасний камуфляж на авто-Новий Тренд у світі =)

Також ви можете прочитати