Різне

Стаття від AVTOPLENKA. Скільки потрібно плівки для авто або як виміряти елементи авто перед покупкою автовинила.

23.10.2017

Скільки потрібно плівки.

Щоб купити плівку необхідного розміру спершу треба виміряти автомобіль.

Це не забере багато часу і все що вам знадобиться це РУЛЕТКА але може підійти і побутова лінійка.

Вимірюємо елементи кузова:

1.Капот і багажник

Ширину капота АВ вимірюємо в найширшому місці. Місце розташування точки З визначаємо приклавши лінійку, або на око. ДУЖЕ ВАЖЛИВО НЕ ПОМИЛИТИСЯ. інакше плівки не вистачить на кути. До розміру АВ додаємо 5-10 сантиметрів, щоб можна було взятися за краї. І до розміру CD. теж накидаємо 5-10 сантиметрів.

Багажник вимірюється таким же способом як і капот.


Довжину АВ вимірюємо по центру даху і додаємо 20 див. Ширину CD вимірюємо по лобовому склу і також додаємо кілька сантиметрів.

Довжину АВ вимірюємо в самому широкому місці крила і додаємо сантиметрів 10. Висота крила CD у більшості автомобілів не перевищує 76 див. Тому відрізавши від рулону, висотою 1,52 метра, шматок плівки довгою АВ + 10 см і розділивши його навпіл, отримаємо шматки плівки для обох крил.

Вимірюємо боковину в найширших місцях, як показано на рисунку. До розміру АВ додаємо 20 — 30 см. для того щоб можна було відокремити двері. До CD додаємо сантиметрів 10 .

Вимірюємо бампера в найширших місцях. Як і у випадку з крилами, висота CD у більшості автомобілів не перевищує 76 див. Тому відрізавши від рулону шматок плівки, довжиною дорівнює довжині бамперу, у вас вийде кусоки плівки на обидва бампера.

Склавши докупи всі відрізки АВ з доданими сантиметрами, дізнаємося скільки погонних метрів плівки нам треба. Дрібні деталі, такі як ручки, дзеркала та інші, для цього вимірювати не треба. На них цілком вистачить обрізків, які залишаться в процесі розкрою плівки.

На цьому все думаю ця стаття була вам корисна. Підписуйтесь і вступайте до групи в соц. мережах будемо ще багато чого цікавого.

Короткий опис статті: скільки треба плівки для обклеювання авто

Джерело: Скільки потрібно плівки для авто або як виміряти елементи авто перед покупкою автовинила.

Також ви можете прочитати