Різне

Скільки коштує обтягнути машину плівкою і зробити бронювання кузова

28.06.2016

Скільки коштує обтягнути машину плівкою і зробити бронювання кузова?

17 січня 2015 А сот Ф лот .

Захист автомобіля від різних наслідків експлуатації — важливий крок для кожного власника. Адже саме з допомогою такого захисту можна зберегти робочий стан авто і не платити в майбутньому за відновлення. Особливо трепетно власники машин відносяться до лакофарбовому покриттю, відновлення якого варто часто дуже дорого. Тому активно зростає популярність такого процесу, як бронювання кузова. Тисячі водіїв приїжджають на станції обслуговування з питанням про те, скільки коштує обтягнути машину плівкою.

Процес бронювання відбувається за допомогою спеціальної щільної плівки, яка наноситься на металеві та скляні деталі кузова. Це може бути повна обклеювання автомобіля або частковий захист. При звичайній експлуатації обклеюють тільки найбільш схильні до пошкоджень частини, а ось для спортивних авто, які беруть участь у різних змаганнях бронювання потрібна повна. Розглянемо особливості і вартість цього процесу.

Питання вартості — ціна за матеріал і роботу з обклеювання машини

Бронювання автомобіля виявляється досить складним процесом, тому вартість роботи тут виявиться досить високою. Ви можете подумати, що платити зайві гроші не має сенсу, потрібно обтягнути машину самостійно. Але в такому результаті на кузові вашого авто буде маса невеликих бульбашок повітря під плівкою, які швидко виведуть захисний шар з ладу.

Також проблемою при самостійній обтягуванні буде вибір матеріалу. Якщо ви вирішили бронювати кузов машини, краще довірити цей процес професіоналам. За допомогою послуг фахівців можна легко отримати чудові результати і уникнути поширених проблем. Вартість обтягування автомобіля плівкою сильно залежить від обраних матеріалів і фахівців:

 • при використанні не дуже дорогих матеріалів ціна обклеювання стартує з 25-30 тисяч рублів;
 • вартість може бути значно збільшена від зміни розмірів машини — коефіцієнт до 200% від початкової ціни;
 • хороша плівка і відповідальний сервіс візьмуться за роботу з бронювання машини не менше ніж за 50 тисяч рублів;
 • обклеїти позашляховик для міської експлуатації гідною плівкою коштує не менше 60-70 тисяч рублів;
 • бронювання спортивного позашляховика з урахуванням особливостей експлуатації обійдеться від 120-130 тисяч.

Можна вибрати прозору плівку, яка покликана просто захистити машину від відколів і подряпин. Це буде на порядок дешевше інших варіантів, але така плівка часто просто не захищає належним чином, так і після третьої миття під тиском починає втрачати свої властивості. Обклеювання кузова вінілом коштує трохи дорожче і служить більше для естетичних цілей.

Найбільш дорогий варіант — обклеїти автомобіль плівкою під карбон. Це дуже гарний спосіб змінити зовнішність машини, надати їй цікаві риси. Але плівка коштує досить дорого, а клеїти її повинен тільки фахівець. Тому краще звернути увагу на найбільш прості захисної плівки, якщо ви хочете заощадити грошей і захистити кузов від неприємностей.

Часткове обклеювання автомобіля захисної або декоративною плівкою

Ціни, наведені вище, відносяться тільки в повному обклеюванню автомобіля. Якщо ви хочете клеїти плівку заради додання машині певних візуальних ефектів, то дешевше і якісніше буде просто пофарбувати автомобіль в потрібний колір. Але не варто забувати про те, що будь-яка плівка служить ще й для захисту кузова від відколів і подряпин. Така можливість стає основою вибору саме плівки.

Не обов’язково клеїти захисну плівку на весь кузов, щоб отримати необхідний ефект захисту. Часто власники машин вибирають часткове обклеювання та отримують не менш цікаві результати. Якщо мова йде про плівку під карбон, можна обклеїти кришку багажника і капота, дах автомобіля або капот і крила. При бронюванні безбарвною плівкою обклеювати потрібно наступні частини:

 • пороги і нижні частини бамперів автомобіля — найбільш піддані впливу гравію місця кузова;
 • передні крила — це деталі, які часто стають жертвами сколів при поїздках на трасі;
 • капот — один з хворих місць кожного автомобіля, яке завжди всипане ушкодженнями фарби;
 • лобове скло — обтягувати цей елемент не обов’язково, але плівка буде дешевше заміни;
 • бічні дзеркала — обтяжка карбоновою плівкою значно поліпшить зовнішній вигляд звичайних чорних дзеркал;
 • передній і задній бампер — деталі, які завжди приймають удари на себе і потребують захисту.

Також багато власників автомобілів обтягують плівкою передні двері, але це вже ближче до повної обклеюванні. Часто можна зустріти готові нарізані комплекти плівки для передньої частини конкретної моделі автомобіля. Краще купити рулонний матеріал і віддати перевагу професійній обтягуванні. Інакше ви купите неякісну плівку, яка змиється на першій же мийці.

Якщо ж ви підбираєте вініл для обтягування кузова, тут зовсім не обов’язково купувати велику кількість матеріалу. Досить вибрати невеликі місця на кузові, які ви хотіли б закрити, а потім вибрати відповідний малюнок на вінілі. Це і прикрасить машину, додасть їй певну унікальність і індивідуальність, і надасть певний захист для лакофарбового покриття. Дивіться відео про обклеювання машини вінілової плівкою:

Підводимо підсумки

Обклеювання машини плівкою різного типу — це непоганий вихід із ситуації, коли необхідно захистити автомобіль від різних неприємностей або просто приховати від очей дивиться наслідки таких неприємностей. За допомогою прозорої, вінілової або карбонової плівки можна надати машині новий зовнішній вигляд, цікаві риси зовнішності і повний захист кузова від дрібних відколів і подряпин. Але вартість процедури обклеювання автомобіля досить висока.

Тому багато хто воліє просто раз в певний період часу проводити свіжу фарбування машини у фахівців. Враховуючи той факт, що плівка тримається приблизно рік без проблем, а потім починаються неприємності, вартість фарбування насправді виявиться вигідніше. Чи був у вас досвід обтягування автомобіля тим чи іншим видом захисної і декоративної плівки?

Короткий опис статті: як правильно машину обклеїти плівкою Захист автомобіля від різних наслідків експлуатації — важливий крок для кожного власника. Адже саме з допомогою такого захисту можна зберегти робочий стан авто і не платити в майбутньому за…

Джерело: Скільки коштує обтягнути машину плівкою і зробити бронювання кузова?

Також ви можете прочитати