Різне

Скачати безкоштовно гру Need for Speed Carbon (Жага швидкості

29.06.2016

Скачати безкоштовно гру Need for Speed Carbon (Жага швидкості: Карбон)

Рік виходу: 2006

Жанр: аркада, гонки

Розробник: EA Black Box

Видавець: Soft Club

Тип видання: Ліцензія

Мова інтерфейсу: Російська

Ліки: Присутній

Ще одна гра легендарної серії NFS. Немає сенсу говорити про сюжет все як завжди ви повинні стати найшвидшим серед найшвидших. Для цього розробники додали в гру багато нових автомобілів. Гонки Need for Speed Carbon проходять під покровом ночі, але це не проблема стати об’єктом для пошуку поліцейськими. Гарячі погоні стали ще захоплюючою, а швидкості стали ще більше.

Повернувся в гру і змагання з дрифту. На відміну від попередніх частин цей тип гонки наповнений ризиком адже тепер місце дії таких розвагах гірські згинаються траси і злетіти в каньйон при невмілому повороті нікчемна справа.

Щоб полегшити життя і не дати занудьгувати гравцеві Black Box додала в NFSC помічників. Одні з них плутаються у суперників під колесами, інші розганяють вас, а треті здатні знайти короткі шляху. Зокрема з-за цього грати стало легше.

З часів NFSU2 повернулися дуелі на дорогах. Пам’ятаєте, коли ви їсте по місту нікого не чіпаючи, і раптом вас підрізає піжон думаюча що він краще вас. Тут ви вільні вибирати відповісти на його виклик або їхати далі гнаний вітром і ганебним улюлюканням.

І, звісно, потрібно згадати про нові можливості стайлінгу. В грі можна регулювати буквально все, починаючи від висоти підвіски і закінчуючи положенням наклейок на вашому автомобілі.

Мінімальні системні вимоги:

Процесор: 1,7 ГГц

Відеопам’ять: 64 МбКороткий опис статті: карбон Рік виходу: 2006 Жанр: аркада, гонки Розробник: EA Black Box Видавець: Soft Club Тип видання: Ліцензія Мова інтерфейсу: Російська Ліки: Аркади,Гонки,Завантажена на Турбобит

Джерело: Завантажити безкоштовно гру Need for Speed Carbon (Жага швидкості: Карбон)

Також ви можете прочитати