Різне

Реклама на транспорті (автобусах, маршрутках). Брендування транспорту

28.06.2016

Чому реклама на транспорті вважається найефективнішою?

Численні дослідження різних рекламних агентств довели, що з усіх видів зовнішньої реклами найдієвішими визнані брендування автомобілів, реклама на маршрутках та інших видах транспорту. Кожен другий пішохід і кожен четвертий пасажир неодмінно звертають увагу на красиву, яскраву рекламу. При цьому остання нікого не дратує, тому що її не нав’язують.

Про переваги реклами на транспорті говорять і наступні факти:

— брендування автомобілів не залишиться непоміченим;

— ви зможете рекламувати свої товари або послуги як в місті, регіоні, країні, а також вибрати потрібні маршрути;

— реклама на маршрутках, автобусах, авто обходиться набагато дешевше інших варіантів просування.

Наша співпраця з рекламними агентствами складається з декількох етапів, завдяки чому ми можемо разом продумати всі нюанси. Спочатку ми визначаємо мету рекламної кампанії, вибираємо тип зображення, форму та дизайн, а потім виготовляємо постери і наклеюємо їх на машини.

Чому варто замовити брендування автомобілів тут?

Компанія «Мосреклама» надає практично необмежені можливості розміщення реклами на різних видах транспорту (корпоративного, міської, вантажного):

— у нас є прямі договори з усіма автоколонами Москви і Підмосков’я про розміщення реклами;

— наші фахівці порадять, який тип рекламного носія (вінілова плівка, самоклеюча плівка, ламінування) краще використовувати і чому;

— ми гарантуємо високу якість робіт. Приклади можна побачити в портфоліо;

— в компанії «Мосреклама» дійсно найнижчі ціни.

До співпраці запрошуються рекламні агентства Москви і Підмосков’я. У нашій особі ви знайдете надійного ділового партнера, а значить, у вас не буде нестачі в клієнтах. Ми готові здійснити будь-брендування транспорту, яке ви придумаєте.

Автобуси, маршрутки, машини, що курсують по місту, охоплюють величезну рекламну площу, потрапляючи на очі сотням потенційних клієнтів: чи варто упускати такий шанс для розвитку бізнесу?

Короткий опис статті: реклама на машину Компанія реклама на транспорті, реклама на автобусах, реклама на маршрутках, брендування транспорту, брендування автомобілів

Джерело: Реклама на транспорті (автобусах, маршрутках). Брендування транспорту

Також ви можете прочитати