Рейтинг тонувальної плівки для авто . Топ Рейтинги Світу

30.06.2016

Рейтинг тонувальної плівки для авто

Тонувальна плівка забезпечує захист від сонця, зберігає прохолоду в салоні машини, підвищує конфіденційність, захищає скло від подряпин. Для тих, хто вирішує, яку тонування вибрати, ми пропонуємо рейтинг тонувальної плівки для авто .

В Топ-5 увійшли виробники, що пропонують широкий асортимент якісних покриттів. Всі представлені бренди мають в Росії сервісні центри, у яких установку роблять професіонали, забезпечуючи реалізацію всіх заявлених якостей тонування.

Читайте також наш рейтинг сигналізації з автозапуском на 2015 рік.

5. 3М


Компанія займається виробництвом тонування з 1966 року. В асортименті є відповідна ГОСТу атермальная плівка, відбиває до 97% ультрафіолету і до 60% теплової енергії. Атермальную плівку можна клеїти не тільки на бокові, але навіть на лобове скло.

Бренд пропонує тонування різного ступеня затененности з ефектом металізації від економічної до високотехнологічної.

4. Johnson


рейтинг тонувальних плівок увійшли два американських виробника. Плівки Johnson виробляються в США, вони поглинають до 99% ультрафіолетового випромінювання, створюють матовий ефект, підвищуючи комфорт і безпеку водіння, збільшують міцність скла. Монтаж плівки займає 1-2 години.

3. Sun Control


Власником бренду є індійська компанія Garware Polyester ltd. Рівень поглинання тепла плівками Sun Control досягає 80%.

При високій якості покриття плівки відрізняються невисокою ціною. У широкому асортименті можна підібрати плівки різної ступенем затіненості, в тому числі матові. Всі види тонування об’єднані в три серії – глибоко пофарбовані без металевого напилення, глибоко пофарбовані з металевим напиленням і градієнтні.

2. SunTeK


Бренд належить американській компанії Commonwealth Laminating & Coating, Inc. Крім автомобільних SunTeK випускає плівки для тонування вікон у житлових і офісних приміщеннях. Проводиться плівка на передовому устаткуванні в США.

Особливість плівок SunTeK – більш висока ступінь адгезії в порівнянні з іншими брендами, що забезпечує тривалий термін експлуатації.

1. LLumar


Рейтинг виробників тонувальної плівки очолює найбільший в світі виробник. LLumar забезпечує високий контроль якості продукції та широкий асортимент різних типів покриттів – металізовані, ламіновані, антиадгезійні і т. д. Краща тонування довговічна і не втрачає властивостей з плином часу, особливо, якщо установку робить професіонал.

Короткий опис статті: 3м плівка для авто Рейтинг тонувальних плівок для автомобіля — п’ятірка кращих брендів, що виробляють тонування. Яку тонування вибрати, якій марці віддати перевагу.

Джерело: Рейтинг тонувальної плівки для авто | Топ Рейтинги Світу

Також ви можете прочитати