Повне Або Часткове Обклеювання Кузова Плівками!, Барахолка, Клуб

07.07.2016

#1 $erj

Відправлено 18 Липень 2009 — 12:07

Доброго часу доби!

Пропонуємо послуги по ламінації автомобілів, повної або часткової обклеювання кузова автомобіля! р. Астана. матовими, глянцевими кольоровими плівками, плівками з блискітками, плівки металік, а також плівками «хамелеон» і плівки иммитирующие Карбон! Ми можемо обклеїти плівкою, як всю машину, так і деякі її частини, наприклад: капот, дах, багажник.

Плівка створюється спеціально для автомобілів і має стійкий верхній шар надійно захищає кузов. За допомогою плівки можна додати матовий ефект лакофарбовому покриттю або ж повністю змінити колір автомобіля. Перевага плівки полягає в її вартості і можливістю демонтувати без будь-яких ушкоджень ЛКП автомобіля. Найбільш модний колір — чорний матовий. Ми додамо неповторний матовий ефект вашому автомобілю, покривши повністю матовою плівкою, яка не отличимая від фарбування матовими лаками. На всі роботи надається гарантія!

Вигоди від використання плівки:

— На відміну від фарбування, плівка може бути замінена, (при аварії і заміни деталі кузова).

— Плівка має захист від впливу ультрафіолету, вона не вицвітає і не тьмяніє. При видаленні плівки з кузова автомобіля, оригінальний барвистий шар буде виглядати як новий.

— Плівка дозволить поміняти колір автомобіля зданого в оренду, якщо корпоративний стиль припускає фірмовий колір транспортного засобу.

— Незвичайні колірні рішення (наприклад: передня частина автомобіля жовта, а задня синя). Будь-які дизайнерські рішення можуть бути вирішені просто. Не потрібно перефарбовувати деталі кузова фарбою.

— Додатковий захист кузова від впливу навколишнього середовища (хімікати, солі тощо).

-швидко (от2х годин-до 3х днів в залежності від складності),

-ексклюзивно (величезний вибір кольорів на відміну від конвеєрних),

-возобновляемо (плівку завжди можна демонтувати повернувши первісний вигляд),

-практично — плівка дозволяє захистити лакофарбове покриття від дрібних технічних і механічних пошкоджень, викликаних погодними умовами, якістю доріг, мийками та просто щоденної експлуатацією.

-плівка знімається з поверхні, не залишаючи слідів клею.

-Термін служби плівки від 3хлет.

Додаткова інформація та запис: 8702-379-00-59(Сергій), 8701-466-04-35(Роман). Обрашяться строго раб.час!

Короткий опис статті: як обклеїти дах плівкою Повне Або Часткове Обклеювання Кузова Плівками! — відправлено в Барахолка: Доброго часу доби!Пропонуємо послуги по ламінації автомобілів, повної або часткової обклеювання кузова автомобіля! р. Астана. матовими, глянцевими кольоровими плівками, плівками з блискітками, плівки металік, а також плівками «хамелеон» і плівки иммитирующие Карбон! Ми можемо обклеїти плівкою, як всю машину, так і деякі її частини, наприклад: капот, дах, багажник. Плівка створюється спеціально для автомобілі… Повна Або Часткова Обклеювання Кузова Плівками! Доброго часу доби!Пропонуємо послуги по ламінації автомобілів, повної або часткової обклеювання кузова автомобіля! р. Астана. матовими, глянцевими кольоровими плівками, плівками з блискітками, плівки металік, а також плівками «хамелеон» і плівки иммитирующие Карбон! Ми можемо обклеїти плівкою, як всю машину, так і деякі її частини, наприклад: капот, дах, багажник. Плівка створюється спеціально для автомобілів і має стійкий верхній шар надійно захищає кузов. За допомогою плівки можна додати матовий ефект лакофарбовому покриттю або ж повністю змінити колір автомобіля. Перевага плівки полягає в її вартості і можливістю демонтувати без будь-яких ушкоджень ЛКП автомобіля. Найбільш модний колір — чорний матовий. Ми додамо неповторний матовий ефект вашому автомобілю, покривши повністю матовою плівкою, яка не отличимая від фарбування матовими лаками. На всі роботи надається гарантія!Вигоди від використання плівки:- На відміну від фарбування, плівка може бути замінена, (при аварії і заміни деталі кузова).- Плівка має захист від впливу ультрафіолету, вона не вицвітає і не тьмяніє. При видаленні плівки з кузова автомобіля, оригінальний барвистий шар буде виглядати як новий.- Плівка дозволить поміняти колір автомобіля зданого в оренду, якщо корпоративний стиль припускає фірмовий колір транспортного засобу.- Незвичайні колірні рішення (наприклад: передня частина автомобіля жовта, а задня синя). Будь-які дизайнерські рішення можуть бути вирішені просто. Не потрібно перефарбовувати деталі кузова фарбою.- Додатковий захист кузова від впливу навколишнього середовища (хімікати, солі тощо).-швидко (от2х годин-до 3х днів в залежності від складності), -ексклюзивно (величезний вибір кольорів на відміну від конвеєрних), -возобновляемо (плівку завжди можна демонтувати повернувши первісний вигляд), -практично — плівка дозволяє захистити лакофарбове покриття від дрібних технічних і механічних пошкоджень, викликаних погодними умовами, якістю доріг, мийками та просто щоденної експлуатацією.-плівка знімається з поверхні, не залишаючи слідів клею.-Термін служби плівки від 3хлет. Додаткова інформація та запис: 8702-379-00-59(Сергій), 8701-466-04-35(Роман). Обрашяться строго раб.час! приблизно виглядає так:

Джерело: Повна Або Часткова Обклеювання Кузова Плівками! — Барахолка — Клуб Mercedes-Benz Казахстан

Також ви можете прочитати