Різне

Повна обклеювання авто. Гдесколько

29.06.2016

Повна обклеювання авто. Де/скільки

Повна обклеювання авто. Де/скільки

Адреса: Москва Повідомлень 62

Повна обклеювання авто. Де/скільки

Знайшла тільки старі теми, потрібна свіжа на сьогоднішній день інформація.

Отже. Є Honda Integra, четырехглазая, купе. Машині 16 років, відповідно фарба стара, замучить кожен місяць полірувати. Спочатку вирішила просто пофарбувати (машина знаходиться в Новосибірську, але збираюся переганяти в Москву, назвали ціну за 40 забарвлення, і так само від 40 обклеювання) І все ж, блукаючи вулицями і облизуючись на вінілові машини, вирішила таки її обклеїти. Походила по просторах інтернету, і виявилося, що в Москві обклеювання виходить від 25 до 40 (сенс тоді фарбувати машину і гнати в Москву, коли ще по дорозі купу сколів зберу, так і плівка душі моїй миліше)

Так от, хотілося б з’ясувати (бо у тих, хто займається фарбуванням/обклеюванням знайдеться купа аргументів, чому потрібно все це робити саме у них і т.п.):

1. Вибираючи між фарбою/плівкою, що краще? Читаю, що у плівки купа переваг перед фарбою, це і до сколам більш стійка, і подряпини приховує, але бентежить той момент, що де-то через 3 ця плівка приклеюється на смерть і що потім з нею робити )

2. Ціна питання (обклеювання матовою плівкою) в Москві. Ціни варіюються дуже пристойно. Тут багато ще залежить, мабуть, від якості та виробника плівки. Ось в цьому я вже повний 0, тому прошу допомоги в цьому питанні. Ціна-якість?

3. Місце, сервіси, де найкраще здійснити це діяння (знову ж ціна-якість)

З. И. є косяк на двері, вм’ятина. Його я виправлю в Нск. А так тільки відколи

Востаннє редагувалось tias; 07.06.2011 о 16:12 .

Короткий опис статті: скільки треба плівки для обклеювання авто Знайшла тільки старі теми, потрібна свіжа на сьогоднішній день інформація. Отже. Є Honda Integra, четырехглазая, купе. Машині 16 років, відповідно Повна,обклеювання,авто,Де,скільки,ціна, авто, матіз, варто, чарівне слово, робив відкрив перший, що попався, сайт, 18000, собі, джип, http://fsauto.ua/price-autoservice/pokraska-avtomobіlja.htmlplasti-dip-price, людина, paint, іншому місці, брав, обклеювання, де/скільки, скільки, дивився, захисне покриття, rubber, повна сайті, покриттям

Джерело:

Повна обклеювання авто. Де/скільки

Також ви можете прочитати